Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dolgozni, felelősséget vállaln...

Dolgozni, felelősséget vállalni is akar valaki ebben az országban, vagy csak az államtól várjuk a megoldást?

Figyelt kérdés
Úgy útálom, mikor itt sírdogálnak az emberek, hogy a csúnya Fidesz, meg a csúnya MSZP, meg mindenki hibás mert kirúgták, mert tönkre ment a vállalkozása, mert nem boldogul, meg stb... Ezek az emberek magukba is szoktak néha nézni?
2010. máj. 6. 15:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%
nálam minden oké. aki nem boldogult az mszp kormány alatt, az a fidesz alatt sem fog.
2010. máj. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%
Én kizárólag az államtól várom. Tőlem már elloptak mindent az elmúlt húsz év alatt. Mostmár egy percet sem vagyok hajlandó dolgozni míg az államadósságot nem rendezik. Én már kifizettem a rám eső részt többszörösen.
2010. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
no comment utolsó...
2010. máj. 6. 15:55
 4/26 anonim ***** válasza:
46%
Ezt most teljesen úgy állítod be, hogy manapság, csak az nem dolgozik aki nem akar, az nem boldogul aki nem akar, mert munka van sz@arásig, töméntelen mennyiségben...
2010. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Aki akar minden rendszerben boldogul. Még a kommunizmusban is voltak maszekok, pedig ott szószerint üldözték őket...
2010. máj. 6. 15:59
 6/26 anonim ***** válasza:
37%
Úgy állítja be. Meg kánaán van te vagy a hülye hogy mért nem fizetted még ki az államadósságot, mikor szegény kormány foggal körömmel küzd a helyzet rendezéséért. De a hozzán hasonló sok naplopó élősködő féreg villákat épít a rózsadombon szegény politikusok adójából.
2010. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Pontosan erről a hozzáállásról van szó, köszönöm a prezentációt! :)
2010. máj. 6. 16:03
 8/26 anonim ***** válasza:
51%
Jó a kérdés!
2010. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
50%
Dehogyis akar,azért tart itt ez az ország.
2010. máj. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
46%

Igen, én akarok. Épp most érettségizem, és szeretnék dolgozni utána. De hova menjek? Keresem, egyre csak kutatom az állásokat, hátha találok valamit. Akarok, és mégsem kellek, mert nincs más végzettségem.

Igen, mennék egyetemre is, de arra meg nincs pénzem. Ördögi kör... Persze, mehetnék államilag támogatottra, viszont az álmom megvalósításához igencsak magas pontszám kellene, ahova a 4-esem nem elég.

Tehát, mint láthatod, én akarok, de egyszerűen nem tudok hogy.

Menjek prostituáltnak? Ennyire talán mégsem akarom...

Menjek olyan szakra, amit gyűlölök és unok? Végül is mi az, lemondani az álmainkról, nem igaz?


Úgyhogy, ne hidd, hogy minden emberi hozzáállás kérdése. Igenis vannak külső tényezők. Nem mindig azon múlnak a dolgok, hogy az ember akarja-e.

2010. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!