Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » NOlimpia: elindult minden...

NOlimpia: elindult minden idők legfeleslegesebb aláírásgyűjtése. Úgyis felépítjük a helyszíneket, miért ne legyen akkor megrendezve? Szerinted megállja a helyét?

Figyelt kérdés

Egyrészt nem vagyok olipmia ellenes, de semmi értelmét nem látom a Nolipia szavazásnak, mert egyrészt, ha meg is lesz a 138 ezer aláírás, a szavazás akkor is elbukik, mert a többség messzemenően támogatja az olimpiát A legfrissebb közvélemény-kutatás szerint többségben vannak az olimpiapártiak, ráadásul arányuk 51,2-ről 62,5 százalékra nőtt májushoz képest. A MoMo fő célcsoportja, a 18-29 évesek körében pedig 71 százalék


Viszont a másik pedig, hogy a helyszíneket úgyis megépítjük. Akkor miért ne rendeznénk már meg az olimpiát? [link]


"A kormány ugyanis decemberben eldöntötte, hogy a következő öt évben, vagyis 2022-ig a Kemény Ferenc Program keretében így is, úgy is megépíti azokat a sportlétesítményeket, amelyek még hiányoznának az olimpiarendezéshez."


2.Ha felépülnek, olimpiarendezés esetén tényleg nem kellene sportarénákra költeni. Csak a szervezésre, amit nagyrészt a NOB áll, infrastrukturális fejlesztésekre, például a csepeli HÉV vagy Ferihegy közlekedésének modernizálására, amikre előbb-utóbb mindenképp szükség lesz, valamint az olimpiai falvakra, amelyek utóhasznosítása az ötkarikás játékok után közalkalmazotti és nagycsaládos lakóparkként, kollégiumként biztosított


2017. jan. 22. 18:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Gratulálok! Ezért a kérdésért te magad viheted majd az olimpiai lángot Vittya trónja elé a megnyitó ünnepségen! Szép munka!
2017. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Miért kell parasztnak lenni? Miért nem leeht elképzelni, hogy párthovatartozástól függetlenül az ember tiszta szívből örülne egy olimpiának?
2017. jan. 22. 18:34
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Gratulálok ön ma a második aki pont erre a cikkre hivatkozva kérdést oszt meg.
2017. jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Én a fideszre szavaztam de nem támogatom az olimpiát. Legtöbb esetben nem nyereséges . Ahogy meg nálunk mennek ezek a dolgok minden 3 x annyiba fog kerülni mint amennyi normál esetben lenne. Ha biztos lennea megtérülés támogatnám mert a sportot szeretem.
2017. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
#2: Én tiszta szívből örülnék egy olimpiának, ha biznék benne, hogy nem lesz qrva nagy rábaxás a vége. De nem bízom.
2017. jan. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy rengeteg dolog hiányzik a cikkből, hogy Magyarországnak mekkora fejlődési ütemet kell tartani, mekkorák lesznek a rendezvény biztosítási költségei..


Miért van az, hogy eddig jóval többet költöttünk a vizes-vb-re, mint eredetileg volt tervben, de majd egy olimpiát, aminek jóval nagyobb a költségvetése, simán tartani tudjuk majd a tervezetet?

2017. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
70%

Senkit ne tévesszen meg ezeknek a fiataloknak az ártatlan külseje!

Ezek bizony hogy gyurcsányista, volt SZDSZ-es gyerekek és ÁVÓS unokák akiknek a sorosgyuri pénzeli a bolsilibsiféle magyarellenes tevékenységét, ezek a szabadidejükben buzulnak és drogoznak egész álló nap és mindenkit erre akarnak rávenni!

Ezenkívül a nagymamájuk egy malomtulajdonos kulák szeretője volt, mellette pedig migráncs-simogatásra és Magyarországra való rárontásra tanította unokáit kiskorukban, persze sokat nem kellett őket erre tüzelni, hiszen zsidócigányok, tehát benne van a vérükben!

2017. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%
a linkelt forrás annyira hiteles mint amennyire a FIDESZ nem rombolta le a jogállamiságot és a demokráciát
2017. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
10%
Kemény Ferenc meg az Erős Pista elveri a lipsiket!
2017. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Az úszó EB-n sok baki, félrekalkuláció volt sajnos. Senki sem tökéletes, de mindíg tanulunk a hibákból. Itt most úgyis megépítenénk a stadionokat, tehát nem számít ez a kalkulus, mert az kész lesz amúgy is.


Szerintem jó lenne ez az Olimpia.

2017. jan. 22. 19:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!