Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én utálom ennyire Orbán...

Csak én utálom ennyire Orbán Viktort?

Figyelt kérdés
ha nem ő állna a Fidesz élén, akkor biztos arra szavaztam volna, de egyszerűen gyűlölöm ezt az undorító, hazug embert. más nincs így vele?
2010. máj. 4. 17:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
A gyakorikérdések politika rovatába csak hülyék írnak kérdéseket?
2010. máj. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szuper jó a kérdés! :) Addig írjatok ilyen kérdéseket, amíg még meg van engedve. Ha sokáig lesz a hatalmon OV, akkor egy idő után jön a demokratikus orbáni diktatúra, és akkor már semmi rosszat nem lesz szabad írni a királyról :)

De a mostani orbánimádók szerint ez akkor is emberi dolog lesz, mert demokratikusan lett megválasztva.

Csak egy a lényeg, aki nem velünk az ellenünk van, mint, ahogy most kiderült: orbán ellen vannak az oligarchák :D

2010. máj. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon utálom. Demagóg, pöffeszkedő és eljátssza a hattyú halálát 30 felvonásban. Süt a képéről a gyűlölet.
2010. máj. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

05-04 17:33 ott a pont.

A 2002-es választások után, amikor kiderült, hogy az ellenzék nyert, törni-zúzni kezdett és hetekig egy pszichiátrián ápolták. És most egy ilyen elmebeteg áll az ország élén...a következő lépés az lesz, hogy stoplis cipőben megkoronázzák a Dunán xDDDDD

És nyugodtan le lehet pontozni, nem izgat...:D

2010. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nyugi minden normális ember utálja Orbánt :)
2021. dec. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem semmi hogy itt 1-2 ember 2010-ben mennyire a jövőbe látott, én sajnos csak 2014-ben kezdtem el jobban foglalkozni a politikával, pedig ha 2010-ben lett volna annyi politikai ismeretem mint 2018-ban, akkor 2010-ben elhagytam volna az országot.
ápr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!