Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az MSZP-nek...

Szerintetek az MSZP-nek mennyire van köze az idei nehéz érettségikhez?

Figyelt kérdés

Még egy utolsót belerúgnak a fiatalságba? :'(

Vagy csak szokjuk meg, hogy elég a diplomásokból?


2010. máj. 4. 16:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miről beszélsz. Egyetemen tényleg húzós vizsgák vannak, ahol tárgyanként komplett érettségi tananyagokat kell megtanulni. Ha továbbtanulsz visszasírod még az érettségit.
2010. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja, gondolom jobb dolguk sincs, mit ezzel szórakozni.

Nekem meg a munkahelyen kifogyott a kávé az automatából.

Az MSZP így próbál még egy utolsót belerúgni a dolgozó magyarokba?

Biztos Ferenc tesvér csapolta meg éjjel a gépet.

2010. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Illetve lehet, hogy nem az érettségi volt nehéz, hanem te hülye. Ez is az MSZP hibája?
2010. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

csak érdekességképp, a kemény(ebb) érettségit pont a fidezs támogatja jobban ahogy elnézem..


[link]

2010. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Röhej ez a matek érettségi ahhoz,hogy ezen múljon a továbbtanulás. Örülhetnétek ennyinek. Egyetemeken sokkal brutálabbak vannak.Amúgy tény ,hogy tavaly is elb@szták a magyart,amikor olyat kérdeztek,ami nem is volt szöveggyűjteményben,pár éve Magyar Bálint alatt meg kitudódtak,egyelőre azonban semmi gebaszt nem hallani.Jah és én lennék az utolsó,aki védné a maszopot.
2010. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

közben utánanéztem, ezzel kapcs az mszp is vezetett be szabályozásokat, pl:


"A diplomát adó felsőoktatási képzésbe történő bekapcsolódást egy vagy két tantárgyból letett sikeres emelt szintű érettségi vizslához köti."


[link]

2010. máj. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Pont azzal rúgnak bele a fiatalságba, hogy úgy lehülyítenek minket, mint a szart. Szóval tanujjá fiam, mer... az anyám b***on meg, fiam, tanujjá, me... na! tanujjá fiam, mer úgy hogy!
2010. máj. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Pfff...hát naná...

Gyurcsány meg Gordon összeültek, és ők állították össze a feladatsort, nem?

Egyébként -igaz, még csak a magyart néztem, abból is a szövegalkotást- de az nem volt olyan vészes. A tvben is minden diák arról siránkozott, hogy jajj, de nehéz volt az érvelés... Lehet, hogy csak én gondolom így, de egy elég jó témát adtak (ok, a tavalyi valóban egy mezei 3mas tanuló számára is jól megírható volt, ehhez meg kellett egy kis háttértudás is).

Egyébként én tavaly érettségiztem, de most szívesebben csinálnám újra, minthogy a zhimra tanuljak..

2010. máj. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
Talán tanulnod kellett volna a vizsgákra, nem pedig jobbik tüntetésekre járni, és akkor megtudtad volna oldani a x*x-25=0 feladatokat.... Remélem továbbtanulsz és egyetemre fogsz menni, s ott majd meglátod milyen nehéz vizsgák lesznek... De bírom hogy minden évbe sírnak egyesek hogy milyen nehéz volt a vizsga... minden évbe eljátsszák, holott minden benne van a tananyagba csak gondolom egész 4 év alatt beletojtak és politizálással foglalkoztak, és az mszpre fogják önnön ostobaságukat, tudatlanságukat... gusztustalan banda. Remélem találkozunk a mekibe és kérhetek majd egy sajtburgert kólával.
2010. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
az idei középszint egy nagy nulla volt
2010. máj. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!