Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi köze a Fidesznek a nemzetkö...

Mi köze a Fidesznek a nemzetközi nagytőkéhez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Abból is lop.
2010. máj. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értelmes választ nem tudna valaki, esetleg?

Nem művelt emberekről híres ez az oldal, ahogy látom.

Fideszes vagyok, és érdekelne a feltett kérdésre a válasz.

2010. máj. 4. 11:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért nem kapsz választ, mert rosszkor tetted fel a kérdést. Ilyenkor még mindenki dolgozik, vagy érettségizik, csak a középiskolások (a 15-17 éves korosztály, akiket ugye itt a politika kategóriában annyira nem szeretünk) vannak itt. Én is kiváncsi vagyok különben erre, mert a kurucon olvassák, és aztán dobálóznak vele, hogy Fidesz így, nagytőke úgy, de megindokolni nemigen tudják.
2010. máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazad lehet utolsó, én erre nem is gondoltam :)

Köszi.

2010. máj. 4. 11:43
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem vagyok Fideszes,és csak rosszabbra számítok a kormányzásuk alatt.De azért tudok józanul gondolkodni.

A Jobbik hülyesége,hogy szabaduljunk meg a nemzetközi tőkétől,de legalábbis diktáljunk neki.Ez lehetetlen. Soha nem az diktál,aki pénzt kér,mindig az aki adja. Legfeljebb kedvezőbb feltételeket lehet kialkudni.

Sem az állam,sem a gazdaság különböző ágai nem működhetnek elegendő tőke nélkül,és nem független a nemzetközi piactól és tőkétől.

Ez olyan tény,amit figyelembe kell venni.

Nem szoktam a Kurucz-infót olvasni,de gondolom a szokásos szövegüket nyomják . A Fidesz lefekszik a zsidó tőkének, pitizik neki stb.

Az eddigi kormányoknak,és a Fidesznek is együtt kell működnie a nagytőkével és az IMF-el,mert csődbe menne enélkül az ország.

Amiért felelős lesz,hogyan gazdálkodik és hogyan tudja kezelni az adósságállományt,az EU-s pénzeket stb.

De ez akkor is így lenne,ha más párt alakított volna kormányt.

2010. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Soha nem az diktál,aki pénzt kér,mindig az aki adja"


Aha.. nézd meg az oroszokat a gázzal, hiába fizetünk nekik, ha gondolnak egyet elzárják és mehetünk szopni.

2010. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: mert a megfogalmazás pontatlan volt, bár abban a szövegkörnyezetben az a megfogalmazás is elég volt. Helyesen úgy van, hogy aki a fontosabbat adja (ez lehet pénz, a te példádban a gáz stb.), az diktál. Mi nem azért adjuk az oroszoknak a pénzt, mert nekik annyira szükségük van rá, hanem mert nekünk van szükségünk a gázra.
2010. máj. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Így van, és azthiszem kissé monopolhelyzetben is vannak. Ha elzárnák nézhetnénk a fejünkből.
2010. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Most sem értem, de köszi, hogy válaszoltatok, esetleg valaki konkrétabban letudná írni?

Köszi.

2010. máj. 6. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!