Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány évesek vagytok?

Hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, talán többünk is, hogy milyen korosztály irkál ebbe a topikba leginkább.

Úgy illik, hogy én kezdjem: 23F


2010. máj. 3. 20:15
1 2 3 4
 11/39 bumbi02 ***** válasza:
70%
18 alatt miért nem lehet érteni a politikához? nem ugy van az hogy elmulik az ember 18 és egyből betódul a fejébe a választási rendszer müködése, pártok programjai stb... h ha foglalkozik vele az ember érthet hozzá 16-17 évesen is...én spec történelmet sokat tanulok, emiatt érdekel a politika is... pártfüggöség nélkül...17f
2010. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
20:55 Ezt kár volt beírni. Mostantól vagy hazudni fognak a korukról, vagy be sem írják. Pedig néhány emberkéről kíváncsi lennék, hogy hány évvel a háta mögött osztja az észt. :)
2010. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
53%

Azért,mert többnyire 18 alatt korból adódóan sem tudja úgy látni a dolgokat az ember, ahogyan egy produktív ember látja. Én is tanultam történelmet, de az igazi politikát most tanultam meg. A történelmet tudhatjátok, de a politikához sokkal több idő kell. A másik dolog pedig az, hogy a válaszok minősége itt az oldalon néha erősen hagy kívánnivalót maga mögött. Gondolok itt a hangnemre és a tényanyagismeretre.


Hidd el nincs értelme hazudni a korukról, anonim az oldal. Becsülendő, hogy érdekli őket a politika és egyebek, engem is érdekelt mindig, de nem kezdtem el olyanokkal vitatkozni, akik a saját bőrükön érzik a hatásait.

2010. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

19/F.

Már évek óta arra törekszem, hogy minél szélesebb legyen a látóköröm, mert szerintem ez nagyon fontos.

2010. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
22/L
2010. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
51%
37F
2010. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
33%
Szép és jó, hogy érdekli őket a politika. Csak kihasználják, hogy az emberek a válaszukat olvasva alapvetően abból indulnak ki, hogy egy felnőtt ember gondolatait olvassák. Én is útáltam, ha 17-18 évesen még gyereknek kezeltek, de 23 évesen már van annyi eszem, hogy majd ha már feleségem, gyerekem lesz, meg teljesen önálló leszek, akkor fogom igazán átlátni a nagyvilágot. Addig is csak olyan dolgokba kotyogok bele, amit valóban átlátok. :)
2010. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

23/L

Tartok tőle,hogy sokszor nem a 18 év alattiak írnak be butaságot,trágárságot!

2010. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 bumbi02 ***** válasza:
51%
az én válaszaimra a legkevésbé lehet rásütni többnyire a koromat megitélésem szerint... többnyire tényanyagra támaszkodva vitatkozom, érzelemmentesen, höbörgés nélkül, zsidózás, kommunistázás, fasisztázás nélkül... és többnyire azokba témákba szólok bele amikhez vmien szinten értek (már amennyire érthetek hozzá)
2010. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
30F
2010. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!