Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor változik meg végre az a...

Mikor változik meg végre az a szemlélet a magyar emberekben, hogy az aktuális kormánytól várják a boldogulásukat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 16:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
jobbikos vagy kérdező?
2010. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Még csak véletlenül sem. :) Elsősorban az itt kárógó jobbikosok miatt merült fel bennem ez a kérdés. :)
2010. máj. 3. 16:29
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Ki az anyám pics.ájától várjam? Peresztől?
2010. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
A magyar ember mindig mással foglalkozik,más életén csámcsog és mindig másoktól várja a megoldásokat, leginkább a vezetőktől, miközben mindig másokat okol saját boldogtalansága miatt.Vannak kivételek,de gyökeres változásra lenne szükség.
2010. máj. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Engem mindig is úgy neveltek, hogy küzdj meg mindenért, mert amit az államtól kapsz, az s××rt sem ér. A családom segít, de én is segítem őket. Akármilyen kicsi is, a megkeresett pénzem egyharmadát mindig félreteszem. Igaz, hogy így nem élek valami nagy lábon, de ha valami történik, akkor van miből újra elindulni.

Próbálok minél több embert meggyőzni arról, hogy igenis járjon utána a dolgoknak, dolgozzon, tanuljon, tegyen meg mindent, mert szinte csak magára számíthat.

(És nem vagyok jobbikos)

2010. máj. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Engem is zavar hogy az összes paraszt utálja a multikat, de persze a teckó állandóan tele van parasztokkal, jár a pofája, hogy így rabló a bank meg úgy, de persze az ingyenhitelre beugrott mindegyik, és még a hajszárítót is hitelre vette. De igaza van a kérdezőnek ha nagyon akarná a nép bármit megtehetne, de a nép inkább elfordul és dünnyög magában, oszt' a tévé előtt meg jól meg meri mondani. idióták.
2010. máj. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én értem a kérdezőt (remélem). A magyarok valahogy mindig valami külső dologtól várják az életük jobbra fordulását, nem maguktól. Pedig van az a jó kis mondás, hogy mindenki a saját szerencséjének kovácsa. Nem tudom, talán ez még egy ilyen szocializmus időszakából visszamaradt eszme, hogy az állam tart el minket, a se*günk alá tol mindent. Nlhány generáció és talán kinőjük ezt is.
2010. máj. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

én jobbikosként tudom, hogy nekem kell megküzdenem a jólétemért az eredményeket nekem kell elérnem, stb.


de azért van pár dolog amit elvárok igenis a kormánytól:


rendes adórendszer ahol lehet vállalkozni, ne csak a nagy gazdag tőkés vághasson bele rendesen.


legyen egy rohadt közbiztonság, ne kelljen se magyartól se cigánytól főleg cigánytól félnem, hogy nekem jön az utcán "ge.i magyar" felkiáltással tudva, hogy úgyis ő lesz az áldozat, vagy a családja megbosszulja ő meg megy a dutyiba max kiképzésre jobb esetben.


teremtsen egy élhetőbb országot küldőre, rendes közterületeket, tisztát, tartsa be az alapvető törvényeket szabályokat. persze amíg ők ezt a szar hozzáállást mutatják az embereknek ,addig ők is ilyenek lesznek.


azt uis elvárom, hogy lehetőséget teremtsen arra, hogy ne 40-50évesen vehessek lakást magamnak, vagy ne kelljen minden szart hitelből beszereznem, miközben vannak akik ingyen kapnak maguknak amit nem becsülnek meg.


igenis van amit a kormánynak kellene elérnie.

2010. máj. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kérdező te nagyon ostoba vagy!


Ha a kormány eladja az országot, monopolizlja a nagytőkét, kiárúsítja a piacainkat és a lehetőségeinket.

Ha lassan mindent a multik kaszálnak, és nem marad bent az országban tőkésíthető profit.


Akkor mi a tagbaszakadt f@sztól javúlna a helyzet?


De lefordítom magyarra hogy megértsd!


Van egy termelő akinek a helyzetét el lehetetlenítík a betarthatatlan szabályok és kiszorírtják a versenyből, és nem lesz pénze> nem vesz kerékpárt, és a kerékpárboltos nem rendel meg egy szolgáltatást> a szollgáltató bedja a kulcsot mert nincs megrendelése és azt a kevés segélyt is a Tescóba viszi aminek a 10-20% a angliába landol, mivel nem a termelőtől hanem az argentínoktól vette meg a paprikát! Ma már sok sok ilyen hurok van az országban, és olyan mértékű az álltalános sűlyedés, hogy nincs vissza út. NIncs magyar gazdaság, csak multi és nagytőke alamizsna!


Kapizsgálod! Hogy te lehetsz pld a világ leg jobb autó szerelője vagy szobafestője, építésze, ha nincs megrendelésed VÉGED!

2010. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"ma 16:47"


te pont az a fajta vagy aki nem fogja fel a multikérdést.


tegnap vagy egy órán át magyaráztuk azt hiszem egyik kérdésnél, hogy miről is van szó. de van aki nem érti meg a magyar szót.

2010. máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!