Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van hivatalos definíciója...

Van hivatalos definíciója annak hogy pártfüggetlen?

Figyelt kérdés

2016. dec. 24. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nincs, mindenkinek színt kell vallani. Vagy nemzetáruló balipsi (nem Fidesz-KDNP szavazó) vagy nemzeti-keresztyén hazafi (Fidesz-KDNP szavazó).
2016. dec. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz megmondani, de egy politikailag korrekt hírforrás több politikai párt szóvivőjének állítását korrekt módon mutatja be egymás mellett.

Ellenpéldaként most az m1-re gondolok, ahol mindig először elmondják a kormány állítását, utána hogy ki mondja(illedelmes megszólítással a végén), egy összetett statisztikai mintából mondanak 2 adatot ami ezt alátámasztani látszik, a többi nem fontos, majd így kezdik: " A gyurcsánypárt szerint, (abszolút lekezelő és illetlen megszólítás) a kormány állításai nem helyénvalóak..."

Ezt a formát sok mindennek lehet nevezni, én politikailag korrektnek semmiképp se mondanám. Egy korrekt médiumnak egyforma minőségben kéne hivatkozni a különböző politikai pártokra. Én eddig csak a korrektségről beszéltem, az nem jelenti azt, hogy a hírforrás független is.

2016. dec. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ma 18:32


Jót röhögtem rajtad :D

"keresztény-hazafi párt" a (Fidesz-KDNP) :D

A nap vicce, pont az a "keresztény", aki hadat üzen Brüsszelnek és beugat Romániának, az EU-nak és gyűlöletkampányba kezd? :D

2016. dec. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szegény egyes csak ironizált,ezért kár volt lepontozni:D
2016. dec. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vazul1972 ***** válasza:
"Hivatalos" definícióról nem tudok, de aki probléma nélkül szavazmás pártra, ha az addigi támogatottjában csalódik, arról ez elmondható, nem?
2016. dec. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vazul1972 ***** válasza:
"...szavaz más..."
2016. dec. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!