Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szabadelvűek miért mondják...

A szabadelvűek miért mondják a migrációellenességet szélsőjobboldali tulajdonságnak?

Figyelt kérdés

Igaz szélsőjobboldali az lenne, hogyha most azt mondaná, "fegyvert fel, bevonulunk Afrikába, mindenkit kiírtunk vagy táborba zárunk és benépesítjük a területet".


Ellenben, hogyha ellenzi valaki az afrikai, közel-keleti migránsok beözönlését, az nem szélsőjobboldali, hanem csupán az élettért akarja megvédeni.Igen, megvédeni, védekezni és nem leigázni,rabszolgasorba taszítani, elfoglalni.

Ők csak megakarják őrizni az életterüket olyannak, amilyen.


Kelet-Európa egyszer befogadott egy teljesen eltérő kultúrájú, színes bőrű dél-kelet ázsiai kisebbséget.És még most is mennyit szenvednek miattuk a "bennszülöttek",Bulgáriától Szlovákiáig.



2016. dec. 23. 10:35
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
76%

Talán, mert összefügg? Én miért tűrjem más mocskolódását alaptalanul és nem mondjak rá semmi?


Ez ugyanolyan, mint a nácizás nem csak a szélsőjobbosok mondanak ilyeneket.

2016. dec. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
17%
Uuuuu 10-es most aztán jól megmondtad a tutit.
2016. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
26%
De igazad van kérdező és én kérek elnézést, csak minidg elfelejtem, hogy itt mi vagyunk a kis gonosz emberek meg a szélsőjobboldaliak. Ti pedig akiket jót akartok és nem csináltatok vagy mondtatok semmit, mégis mindenki ellenetek van
2016. dec. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
61%

Ossze-vissza kevered a dolgokat, raadasul egybites a vilagkeped.


Az ellenorizetlen bearamlast minden ertelmes ember elutasitja. ez nem jelenti azt hogy a migracionak csak ez az egyetlen lehetseges formaja.


Raadasul majd egymillio magyar migrans van nyugaton, roluk mi a velemenyed?

2016. dec. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
63%

Ezek nem szabadelvűek, hanem valamelyik kultúrmarxista(?) irányzat abszolút szélsőségesei.

Szabadelvűnek vallom magam, de ilyesmi eszembe sem jutna, elmebeteg ötletnek tartom engedni a tömeges bevándorlást.

2016. dec. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
26%

" Uuuuu 10-es most aztán jól megmondtad a tutit."


Hát ennél komolyabb cáfolat nem lesz? :P

2016. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
49%

"Hát ennél komolyabb cáfolat nem lesz? :P"


Nem mivel nem vettem magamra.

2016. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
10%
Ne legyél már álszent. Szerintem az a nem keresztény, aki támogatja a bevándorlást, és az év minden napján a saját európai testvéreinek életével játszik.
2016. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
36%
#24 Tudod én nem érek rá, egész nap a gép előtt ülni.
2016. dec. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
2016. dec. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!