Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek, ha elegük van a...

Az emberek, ha elegük van a FIDESZ-ből, miért nem szavaznak a Jobbikra, LMP-re, vagy a DK-ra?

Figyelt kérdés
Mondják ilyen ,olyan a FIDESZ, akkor miért is fog az emberek nagy része 2018-bsm tájuk szavazni?
2016. dec. 12. 18:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Egy átlag magyar feje belülről:


DK - Retkes Gyurcsány, kommunista f_sz!


Jobbik - Rohadt nácik!


LMP - Azok meg kik?

2016. dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Honnan tudod, hogy kire fognak szavazni? Addig még sok idő van. A Fidesz-közeli közvéleménykutatókra nem kell hallgatni.
2016. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%

Nem szavaz rájuk az emberek nagy része. A 8 millió szavazóból 2 millió szavaz rájuk. A többi pártra meg még ennél is kevesebb.


Egyébként meg, a gyenge jellemű, naiv ember szeret azzal lenni, aki erős. Ez pedig egyedül a Fideszről mondható el, egyik másik párt sem képes hatalmas erőt felmutatni. Így van ez nálunk is, az emberek behódolnak a Fidesznek, mert hatalmat látnak náluk és akkor őket kell imádni. Ilyen ez.

2016. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Mert az embereknek csak a szájuk jár szavazni lusták elmenni. 2014 ben választások előtt is hőzöngött sok mindenki , szavazni meg nem ment. Másnap meg hogy már megint ez a sz..ét mo...os fidesz nyert. Visszakérdeztem , voltál szavazni ? Válasz , minek úgyis ezek nyernek mit számít az én szavazatom? Egyébként ha elégedetlen lenne a nép akkor leváltanák.
2016. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Aki a fideszre szavaz,annak megfelelő.

A többi hazugság.

2016. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
Még annyit hozzáfűznék hogy a munkahelyemen 12 órás műszakok vannak tehát az este 7 ig tartó szavazáson csak az tudott résztvenni aki közel lakott a melóhelyhez vagy aki elkéretkezett. Vagyunk 50 en kb azon a területen ahol én dolgozom . Én kocsival mentem hogy munka után oda érjek szavazni. kb még hárman laktak a környéken akik elmehettek ha akartak mert odaértek. A maradék 46 ember csak úgy tudott volna szavazni ha előbb elmegy haza , erre volt lehetőség kimondottan felhívták rá a figyelmünket , mert szavazni mindenkinek joga van ha aznap dolgozik is mint mi. A 46 emberből SENKI nem ment el előbb haza hogy szavazhasson. Persze biztosan akad akinek nincs kocsija vagy nem telik rá hogy egy plusz utat megtegyen kocsival hogy szavazzon. Na de 46 emberből senki? Persze másnap nagy pofával mindenki hogy bezzeg már megint a fidesz. Meg is érdemli a nép a sorsát ha ilyen lusta
2016. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
jó kérdés. Nem is tudom rá a választ... de majd az idő eldönti...
2016. dec. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
62%
Ne feledkezz meg a kétfarkuakrol! Én tuti rászavazok.
2016. dec. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog rájuk szavazni az emberek nagy része, ahogy eddig sem tette. Ugyanis az a 2-2,5 millió ember, nem az emberek nagy része. Viszont az, hogy elegük van a Fideszből, nem jelenti azt, hogy a Jobbikot, DK-t,stb., jobban szeretnék. A "nem szavazók pártja" a legnagyobb és szerintem, továb fog gyarapodni.
2016. dec. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

#9


És mit fognak vele elérni?

2016. dec. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!