Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Svédország gazdagabb ország...

Svédország gazdagabb ország mint Magyarország? Pénzesebbek ott az emberek? Többet keres egy átlag ember ott mint Magyarországon?

Figyelt kérdés
Egy átlag Svédországban dolgozó ember mennyit kereshet ? Mennyi ott az átlag fizetés ?

2016. dec. 11. 23:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Lényegtelen ,de 17.
2016. dec. 12. 10:29
 12/17 A kérdező kommentje:
Ez most azt jelenti,hogy ha kimész nem 100% ,hogy úgymond amerikai álomban fogsz élni ott. Nem biztos ,hogy leszel ott valaki ? Amúgy csak kíváncsiságból kérdeztem a kérdést
2016. dec. 12. 10:32
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy ,,amerikai álom", ez egy téves elképzelés. Svédországban is ugyanúgy meg kell dolgoznod mindenért, nincs olyan, hogy kimész aztán félév múlva kőgazdag leszel.
2016. dec. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Voltam Stockholmban. Láttam hajléktalanokat, többségük nő volt. Szokatlan helyeken koldultak, mert volt aki a gyalogosátkelőhely lámpájánál ülve kéregetett. Ilyet nálunk nem láttam, mert ugye, ők a lépcsőkön vagy a házak mellett koldulnak. Volt 2-3 hajléktalan is, akik a park közelében raktak egy kis tüzet, hogy átmelegedjenek.
2016. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Piacképes itthon is jól fizetett szakmàval leszel kint gazdag,értsd Audi A5 3 éves fullos verda,nagy teraszos bérelt lakàs.

Elôbb tanulj,menj el programozónak,aztàn 5 év múlva kint vezetô fejlesztôként tralala van.

2016. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Átlag fizetésből átlagosan lehet élni. Svéd szinten és nem magyaron. Lehet lakásod, házad, mert a fizetésed elég a törlesztésre. Autód is simán lehet. Mo-on 1 alap fizetésből (mint mondjuk a te 120.000 ft-od) albérletben nehéz a megélhetés, de Svédországban nem probléma. Sajnos a lakás árak nagyon függnek a várostól. Stockholmban és más nagyvárosban sokkal drágábbak a lakások.
2016. dec. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Magyarországnál csak három szegényebb ország van az EU-ban: Románia, Horvátország és Bulgária. Románia is vészesen zárkózik fel (a legnagyobb gazdasági növekedése van az EU-ban), úgyhogy kb. húsz-huszonöt év múlva már le is előzhet, ha marad az illiberális és unortodox gazdaságpolitika Magyarországon...
2016. dec. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!