Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kellett budaházyt május...

Bumbi02 kérdése:

Miért kellett budaházyt május elsején is felemlegetni?

Figyelt kérdés
Május elseje a munka ünnepe.. hogy jött ehhez budaházy? nem igaz hogy egyesek még mindig ezt lovagolják és minden adandó alkalommal legyen az bármilyen ünnep hangoztatják... majd karácsonykor is a télapós plakát mellé oda irják hogy szabadságot budaházynak? csak mer azt sokan látják ott? szánalom... bezzeg azt egyből észrevették a hasonló hazafiak h márc 15.én politizálás ment az ünnepeken (ami tényleg igy volt)..
2010. máj. 2. 10:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

kérdező az,hogy te meddig mész el mikor a kormány a képedbe mondja,hogy x évig hazudtak loptak csaltak rajtad múlik,te elmondtad otthon biztonságban,hogy "Gyurcsány takarodj" ő pedig kiállt nyilvánosság elé és hangosan követelte.ENNYI A KÜLÖNBSÉG KÖZTE ÉS KÖZTÜNK!ezért zaklatta a rendőrség!


- Te józsi, látod azt ott?

- A barna kabátost?

- Jaja, vigyük má be terrorizmus vádjával..

-Oké


Én örülnék ha így történt volna,de hadjárat indúlt ellene,titkosszolgálat,átvilágítás és mindezek ellenére SEMMI BÍZONYÍTÉK!!!ja nincs semmi hmmmm akkkor legyen terorista!!

2010. máj. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

mikor a kormány a képedbe mondja,hogy x évig hazudtak loptak csaltak rajtad múlik,te elmondtad otthon biztonságban,hogy "Gyurcsány takarodj" ő pedig kiállt nyilvánosság elé és hangosan követelte.ENNYI A KÜLÖNBSÉG KÖZTE ÉS KÖZTÜNK!ezért zaklatta a rendőrség!


tudod én itthon se mondtam h gyurcsány takarodj... mert eddig is tudtam hogy hazudott a kormány, de nem az mszps kormány, hanem mind1ik.. az hogy ezt el is mondta.. hát mi csináljak vele....legalább bevallotta azt amit mindenki tudott...

2010. máj. 2. 11:26
 13/24 anonim ***** válasza:

Téged nem zavarna, az antifák viszont New Yorkig visítanának, hogy micsoda náczizmus van itt...


Utolsó: nem, nem kell azokat sem elítélni. Ők a tévéből ezt hallják, Budaházyt meg nem engedik nyilatkozni. Ez kérem a liberális demokrácia: elmondhatod a véleményed, amíg az nem ellentétes a "srácokéval".

2010. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
11:11 Nagyokos, nem azt mondtam, hogy Izrael tagja vagyunk... Mint írtam, lövésem nem volt róla, hogy milyen zászlóról volt szó, azt sem tudom, hol láttad, de én EU zászlóra gondoltam. De amúgy elárulod, hogy ezt milyen rendezvényen láttad?
2010. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Kérdező te ha tudatában vagy,hogy Budaházy mekkora bünőző akkor légyszíves mond el miért.mit csinált ami törvénybe ütközött!Kiváncsian várom mi alapján bünőző mert még a titkosszolgálat sem talált semmit sem nálla sem a környezetében!tehát?
2010. máj. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

11.36:Ez bizony az Mszp majálisán volt én meg reggel láttam ma a hírtv-ben.

Azért birom a fideszeseket,hogy fű alatt lejáratja a zsidókat,közben meg náciznak össze-vissza...:-))))

2010. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
[link] képek vannak nem muszáj olvasni.
2010. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

11.36: nagyokos, az EU nem állam...


[link]


(csak szkr-ről tudok képet mutatni, rajtuk és a kurucokon kívül említésre méltó hírportál nem tette ki)

Ez a városligeti majálison történt, a Baloldali Feminista Hálózat üzenőfalára írták fel, hogy szabadságot Budaházynak, mire ez a szuka izraeli zászlóval takarta el. Az volt kéznél, mint már említettem.

2010. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
11.36:hú de hamar eltünt a viktoriánusok humorérzéke....pedig még csak most jön a feketeleves a kolbászbólkerítés helyett!!
2010. máj. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Egyébként igen örülnének ennek a képnek Palesztinában


Üzenj az erőszaknak,alatta meg az izreali zászló.

Hiába,csak kiderül az igazság:-)))

2010. máj. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!