Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kellett budaházyt május...

Bumbi02 kérdése:

Miért kellett budaházyt május elsején is felemlegetni?

Figyelt kérdés
Május elseje a munka ünnepe.. hogy jött ehhez budaházy? nem igaz hogy egyesek még mindig ezt lovagolják és minden adandó alkalommal legyen az bármilyen ünnep hangoztatják... majd karácsonykor is a télapós plakát mellé oda irják hogy szabadságot budaházynak? csak mer azt sokan látják ott? szánalom... bezzeg azt egyből észrevették a hasonló hazafiak h márc 15.én politizálás ment az ünnepeken (ami tényleg igy volt)..
2010. máj. 2. 10:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Mára az ellenállás jelképévé vállt sok magyar hazafinak.

Csak nemzetellenes majálison kiabálták ezt úgy tudom.. hogy megzavarják a rendezvényt, ne legyen nyugtuk a nemzetgyalázóknak.

2010. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nemzetellenes majális? Nemzetgyalázók? Csak nem azok a jó hazafiak,akik egy bűnözőt mártírnak tüntetnek fel? Újra felakarjátok gyújtani,összetörni fél Budapestet? Az lenne a hazafias cselekedet,ha magánszemélyek autóját összetörik,kirakatokat rongálnak meg ?
2010. máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

" Nemzetellenes majális? Nemzetgyalázók? Csak nem azok a jó hazafiak,akik egy bűnözőt mártírnak tüntetnek fel? Újra felakarjátok gyújtani,összetörni fél Budapestet? Az lenne a hazafias cselekedet,ha magánszemélyek autóját összetörik,kirakatokat rongálnak meg ?"


szép reggelt anti fa Jobbik ellenes barátom

idén is fel szeretnétek vonulni szeptember 5 én polgárpukkasztás gyanánt

had legyen még nagyobb dugó Pesten?


remélem már megvetted a legújabb bőr rucit

2010. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

akik bünőzőnek mondják légyszíves támasszák alá miért nem itélték el ilyen hosszú idő után!MERT NINCS BÍZONYÍTÉK ellenben már két "perdöntő"bízonyítékról is kiderült koholmány amiért nem vontak felelőségre senkit.


Gondold át ha TE is lehetsz még a helyében ha nem tetszik amit csinálsz eltüntetnek,mindenféle bízonyíték nélkül leteroristáznak lassan nekünk is lesz guantalogónk ahová csak be lehet dugni akárkit mindenféle jogok nélkül.

2010. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

tudod én nem csináltam semmit... és az a különbség aközt hogy budaházy "nemcsináltsemmit" és aközt h én nem csináltam semmit hogy engem nem zaklattak a hatóságok, nem vittek börtönbe nem folyt eljárás ellenem... mert én tényleg nem csináltam semmit.. ki ne találjátok hogy budaházyt csak ugy meglátták a rendőrök az utcán és:

- Te józsi, látod azt ott?

- A barna kabátost?

- Jaja, vigyük má be terrorizmus vádjával..

-Oké


eléggé irreális nem? valószinü hogy van alapja annak hogy budaházy ott van ahol... valószinü hogy nem ő rongálta meg a szovjet emlékmüvet, valószinü hogy nem ő volt ott 2006ba uszitani a tömeget, valószinü hogy egy rendezvényen se keltette a feszültséget....

nah látod... én ezért nem ülök... mert én nem csináltam ilyeneket....nehogy már ettöl legyen nemzeti hős valaki...h ha én vmit elkövetek vállalom érte a következményeket... budaházy elkövetett valamit vállalja érte a következményeket...

2010. máj. 2. 11:00
 6/24 anonim ***** válasza:

Ha már nemzetgyalázásról van szó.

Miért is kell idegen állam zászlaját kirakni a munka ünnepén?


Igen a tegnapi nap mindenkinek otthon kellett volna hagyni a z identitásérzelmét.Provokálni se kellett volna....

2010. máj. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
A munka ünnepe nem nemzeti ünnep olyan értelemben, hogy nem kötődik a magyarásghoz konkrétan, tehát végülis olyan zászló van kint, amilyet akarnak. Nem tudom, milyen zászlóról van szó, de ha mondjuk EU zászló, az meg nem tudom miért idegen, ha egyszer tagja vagyunk.
2010. máj. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
11.06:Az bezony ez izraeli zászló volt...de ha te mondod,hogy a tagja vagyunk...
2010. máj. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, pont azért, hogy felnyissák az emberek szemét. Minél többét.

Ha nem is teljesen ártatlan, azt bárki elismerheti, hogy nem tisztességes, nem demokráciához méltó az eljárás, amely Budaházy ellen folyik. Ő nem nyilatkozhat a sajtónak, minden más elítélt (ill. elítélendő) nyilatkozhat. Rosszabbul bánnak vele, mint egy sorozatgyilkosságért elítélt bűnözővel, pedig őt a törvény szerint ártatlanként kellene kezelni (mindaddig megillet mindenkit az ártatlanság védelme, amíg jogerősen el nem ítélik).

Miért gond az, hogy leszedte a csillagot a szovjet emlékműről? Nem tiltott önkényuralmi jelkép? Ha horogkereszt lenne egy emlékművön, azért sem csicseregnének az antifák?

A vármegyések az "Üzenj az erőszaknak!" táblára felírták, hogy "Szabadságot Budaházynak!". Ezt követően egy nő megpróbálta - sikerrel - minél gyorsabban letakarni. Mi volt épp kéznél? Naná, hogy az izraeli zászló. Még véletlenül sem a magyar, vagy legalább a nő által képviselt egyesület zászlaja... nem. Az izraeli.


A munka ünnepe legfeljebb a kommunizmus alatt volt. Szerinted az MSZP majálisán miért volt egy csomó nyugdíjas (akik ugye aztán ünnepelhetik a munkát...)? És mit ünnepeljen május elsején a rengeteg munkanélküli?

Horváth Csaba és Senkiházy beszédét még a sok nyugdíjas is leszarta. A HVIM legalább vitt egy kis színt a műsorba.

2010. máj. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Miért gond az, hogy leszedte a csillagot a szovjet emlékműről? Nem tiltott önkényuralmi jelkép? Ha horogkereszt lenne egy emlékművön, azért sem csicseregnének az antifák?


az egy emlékmü...az elesett szovjet katonák emlékére.. tudod engem az se érdekelne hogyha az elesett német katonák emlékére lenne és horogkereszt lenne rajta...

de pl sztem ti eléggé felháborodtatok volna h ha a Don kanyari magyar emlékmüvet oroszok rongálják meg.. hisz mi támadtunk rájuk, jogosan rongálhatnák h a gonosz magyarok támadtak minket...

2010. máj. 2. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!