Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megakadályozzák e egyes...

Megakadályozzák e egyes magyar politikai körök a melegek nyári fesztiválját?

Figyelt kérdés
Megaktartják a 2010. július 4-11. között rendezendő tizenötödik budapesti melegfesztivált, amely tavaly óta a Budapest Pride? Lesz tojás és kődobálás?
2010. máj. 2. 09:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Unalmas már a homokzsákok magamutogatása.Magánügy a nemi beállítottságuk mi közöm hozzá,nem kell reklámozni.
2010. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

11:44


Miért véded őket ennyire? Nálad is homokszem került a gépezetbe?

2010. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
65%

Most nagyon lényeges és érzékeny területre tévedtél...

Mintha ebben a szétlopott, szétzilált országban ez volna a leglényegesebb kérdés...

Nagyon sok olyan család van,akinek mindennapos "kenyér-gondjai" vannak, sokan a télen nem tudtak fűteni,éheztek. A szerencsétlen munkában elszakadt nyugdíjas nem bírja kiváltani a gyógyszerét.

A gyerek kiszédül éhen az iskola padból,a rákos beteget hazaküldik a kórházból, mert nincs pénz a gyógyítására... és még sorolhatnám...

Ezekre nem ad támogatást senki, de a meleg felvonulást milliókból biztosítja a rendőrség...

Szerintem maradjanak otthon és a biztosítás költségeit adják oda a rászorulóknak!!!

2010. máj. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem sem kellene felvonulni, egyáltalán nincsenek elnyomva, nincs nekik semmi hátrányos. Ugyanúgy fizetést kapnak ha dolgoznak és még sorolhatnám. Nem azért, de ki a francot érdekel, hogy kivel él együtt? Mert engem nagyon nem, ennek ellenére már az utcán is ezt kell látnom...
2010. máj. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
64%

Remélem megakadályozzák, bár nincs túl sok esély rá.

Eléggé undorítóan viselkednek, és az egész inkább provokatív. Szerintem inkább le kellene állítani zavarkeltés miatt. Ha nem lenne melegfelvonulás, a sok homofób se menne ki az utcára.

Csinálják négy fal között, azt leszarom, de amit művelnek az idegesítő és felháborító:

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=PJPEPL-OeI8&feature=related

2010. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%
A zsidókat is sokan utálják, mégis tudtak kulturált keretek között Zsidó-fesztivált csinálni (tavaly nyáron arrafelé volt dolgom, szimpatikus volt, amit láttam belőle, teljesen kulturáltan szórakoztak, volt egy fix hely, ahova be lehetett menni, nem vonultak utcára, nem néztem be, mert dolgom volt). Kell a melegeknek is találni egy helyet, ha ilyen rendezvényt akarnak, ott a Városliget, a Népliget, művelődési házak, rendezvénytermek, nem mindenki kíváncsi rájuk, sőt, van meleg ismerősöm, aki elhatárolódik a felvonulástól, rendes munkája van, nem érzi, hogy hátrányosan megkülönböztetnék.
2010. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
60%
Remélem elmarad, mert ez a dolog minden, csak nem természetes. Ráadásul a jóérzésű emberek indulatait csak felkorbácsolják, provokálják. Egyébként miféle kulturális értéket képviselnek tangában vonagló, papnak beöltözött "hölgyek" ?
2010. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem lesz felvonulás. Tarlós megmondta, hogy nem záratja le a fél várost emiatt. Egyébként Lengyelországban is betiltották, mert zavarja a többséget a köcsögök provokációja. Talán ha nem vonaglanának tranyók rózsaszín bibliával, akkor nem lenne tojásdobálás sem.
2010. máj. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
64%

Remélem azt kapjátok amit Oroszországban. Csak ott a rendőrök vertek össze államilag és a vonulgatásokat is betiltották. Ennyit arról hogy jogilag nem lehet betiltani titeket.


Erkölcsöt!

2010. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!