Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megakadályozzák e egyes...

Megakadályozzák e egyes magyar politikai körök a melegek nyári fesztiválját?

Figyelt kérdés
Megaktartják a 2010. július 4-11. között rendezendő tizenötödik budapesti melegfesztivált, amely tavaly óta a Budapest Pride? Lesz tojás és kődobálás?
2010. máj. 2. 09:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Biztos lesz kődobálás, mert a high IQ emberekben ez az ország nagyon gazdag, de íme a gárda most memutathatja, hogy hasznos, azaz lehet rendet tartani ...


Politikailag, jogilag pedig természetesen ilyet nem lehet betiltani úgymond.

Nagyon szomorú ez a hozzáállás ...

2010. máj. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Remélem meg lesz tartva. Nagyon visszavetné az ország kulturális fejlődését és a tolerancia-politikáját a világ szemében, ha a kormánypárt homofóbiából és tudomány helyett vallásból merített gondolkodás miatt megakadályozna ilyesmit.
2010. máj. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

" Biztos lesz kődobálás, mert a high IQ emberekben ez az ország nagyon gazdag, de íme a gárda most memutathatja, hogy hasznos, azaz lehet rendet tartani ...


Politikailag, jogilag pedig természetesen ilyet nem lehet betiltani úgymond.

Nagyon szomorú ez a hozzáállás ..."



nehogy azt hidd

nem lesz itt b..i felvonulás

2010. máj. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Maradjanak otthon a köcsögök, senki sem kíváncsi rájuk.


http://www.youtube.com/watch?v=UYkuEffVGHU

2010. máj. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Biztos lesz b*zifutam idén is, a Fidesztől nem várhatunk csodát.
2010. máj. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Lassan már az lesz a „menő” hogy ha valaki meleg, félreértés ne essék de egyenlőre az a NORMÁLIS hogy ha az ellenkező nemhez vonzódunk! Semmi baj nincs a „más” emberekkel de akkor legalább ne mutogassák magukat s ne legyenek rá büszkék. Arra nem gondoltok hogy ha esetleg egy gyerek megnézi a híradót mit fog látni azt hogy férfi férfival félmeztelenül csókolózik. Talán ilyeneket nem kéne mutogatni, s főleg nem az utcán! Akkor ennyi erővel mi heterok is felvonulhatnánk! ami meg azt illeti hogy visszavetné az ország kulturális fejlődését, hát ez csak egy mese, egy vicc az is nevetséges aki ezt a badarságot elhiszi hát még az aki ezt megfogalmazta!
2010. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Biztos lesz balhé, de nem hiszem, hogy azt politikai körökhöz kell kötni, és nem is a tolerancia hiánya a gond a melegekkel szemben. Félreértés ne essék, semmi bajom a melegekkel, sőt, van ismerősöm is, de basszus, minek kell felvonulni, és miért nem lehet ezt a fesztivált kulturális keretek között fix helyen megrendezni, ahol senkit nem zavarnak azzal, hogy emiatt utcákat zárnak le, és zavarják a közlekedést? (igen, a Budapest Parádét se szeretem pont emiatt)
2010. máj. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintem gusztustalan, hogy magukat mutogatják, fertőzve a kisgyerekek agyát..

A legtöbb meleg nem mutogatja magát, még akkor se, ha nem szégyenli..

Nincsenek elnyomva a melegek Magyarországon, ergo nem kéne vonulgatni. Múltkori miatt lezárták fél Budapestet..

2010. máj. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés, ha én bejelentem, hogy meg akarom tartani a "Hetero büszkeség napját" és felakarok vonulni heterokkal, azt betiltják-e? A válasz igen...
2010. máj. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mivel a heterók egy nem elnyomott, lenézett rétege az emberiségnek, ezért ha ők tartanak felvonulást annak homofób, fasiszta hangvétele van, mivel a logika azt diktálja, hogy a nem elnyomott tömegnek nincs szüksége ilyet csinálni. Egy heterót se láttam még aki csak úgy heccből tartana "heteró-felvonulást". Általában azok csinálják, akiknek homofób előítéleteik vannak, vagy irigyek a melegekre. Ezek olyan dolgok mint a Náci Németország idején alakult "fajvédő pártok".
2010. máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!