Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona:"akár utcára is szólítja...

Vona:"akár utcára is szólítja az embereket, ha a Fidesz nem tartja be az ígéreteit. " Megint szét akarják verni pestet?

Figyelt kérdés
forrás: [link]
2010. máj. 1. 20:19
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
58%
hagyjad... csak felidegeled magad, én már megjártam ezt az utat az oldalon. nem éri meg:)
2010. máj. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
54%
Hagyom azért írtam,hogy off.nem könnyű felidegesíteni ilyen szép napon,még egy gy.p snek sem :) bár a kérdezőtől is meg lett kérdezve ugyanez,ő sem aktiválta magát,ennyit erről a kérdésről.
2010. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
16%
HAHAHA!Mit játsszátok az agyatokat itt?Ti állítottatok hazugságokat,aztán meg nekirontotok a kérdezőnek?Egyszer a jobbik régi szervezet,egyszer ma létrejött...Akkor melyik is?Vagy járjunk utána a megfelelő helyen?Gyurcsány neve végre kuss!Kit érdekel hogy neki van bármiféle kijelentése?Nem azt mondta,nem másodiknak készül???Hát ha én tisztában vagyok a lehetőségeimmel,a mögöttem álló erővel,nem beszélek sületlen,népbutító baromságokat...Azt meg hogy a Fidesz a jobbik programját hajtaná végre, megint torz agymenés:)))Vona csak harmadik lett,ezt ne feledjétek,nem ő kapott bizalmat a kormányalakításra!Vajon azért,mert a Fidesz programját másolná?Miért ne tartanák be az ígéreteket?Mert ti azt írtátok?Ja értem!:))
2010. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
41%-os, te nagyon értelmes ember lehetsz. Öröm lenne veled csevegni. :))))))
2010. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
54%
igen,kedves kérdező,te tipikusan a tudatlan magyart képviseled,minden tiszteletemmel.mikor verték szét az országot??hmhmhm gondolkodj erősen..mert akkor,amikor a nagy tüntetések voltak,tudod hány tagja volt a jobbiknak? kb. 10,max 15. biztos ők is ott voltak,akkor már egyből mindenki jobbikos volt? másik előítélet: a magyar gárda egy fasiszta hadsereg...na ez vicces:D komolyan attól fasiszták,h megemlékezéseket tartanak,segítenek az embereknek,rászorulóknak gyűjtenek,vért adnak havonta egyszer kétszer? Z UNDORÍTÓ MOCSKOS FAJTÁJUKAT !!!
2010. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
68%
41% neked elképesztő káosz van az agyadban.olvasom és teljesen összefüggéstelenül írsz közben mint az írásjelekből kiderűl örjöngsz :) nem szöktél te meg valahonnan?vagy amely intézet lakója vagy ott nem történtmeg a gyógyszerosztás?
2010. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
79%
Ha a törvényeket betartva tüntetnek..,akkor azzal nincs gond,de ha csak azért jönnek össze,hogy tényleg szétverjék pestet akkor kár az egész felhajtásért a Jobbik részéről!Csak magukat járatják le,és egyenes arányban fog csökkenni a szavazótáboruk,ha randalirozni jönnek csak össze!
2010. máj. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!