Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon, miért kedvelik olyan...

Vajon, miért kedvelik olyan sokan a Jobbikot?

Figyelt kérdés

A Jobbiknak szerintem nagyon sok fiatal szavazója lett volna de ők még nem szavazhatnak mi veszi rá őket arra hogy ők Jobbikosok?

(Személy szerint én nem kedvelem a pártot, legfőbbképpen azért mert gárdista összefüggésben állnak.)


2010. máj. 1. 17:13
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
A jobbikot azért kedveli sok fiatal mert megunták hogy este nem lehet hazamenni a metron hogy ne vámoljon le téged 6cigány 1telefonnal meg 5ezer forintal és még azt is lehet unalmasnak találják ,hogy az idösebbek nagy része ostaba nem ért a politikához ez tény és mégis megmondják a tutit itt is mert a TVben azt mondták. Nem voltam nagy jobbikos ugy gondoltam ,hogy a fideszre fogok szavazni de amikor jött az hogy a HirTV lead 1 adást a jobbikrol amiben elmondja hogy a jobbikot izrael és oroszország pénzeli de 1ben az MSZP pártja mind azonáltal szoros kapcsolatot ápol minden Neonazi szervezettel a világon tehát amit csak el lehetet mondani azt elmondták a jobbikrol ez után nekem betelt a pohár. De szerintetek nekünk mért kell 5x kevesebb adot kironunk a multikra mint az átlagnak? És ha elmegy valaki a tescoba 55ezerért még az ö fejéhez vágják miutan mindenap kényszer tulorázik ,hogy örülj hogy dolgozhatsz. Lehet ,hogy amit a jobbik igér álom, de amit a fidesz igér ja.. a fidesz nem is igért semmi kézzel foghatot bocs.
2010. máj. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
A fidesz nem igéretek nélkül is haza tudja vágni a gazdaságot. Az egy emberellenes párt.
2010. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 X. Maté ***** válasza:
Rossz idők - elégedettlenség - gyors megoldás - radikális párt követés...
2010. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Nagyon sok összetevője van ennek, de talán a lényege az, hogy ha az emberek rengeteget csalódnak hosszú időn keresztül, akkor mindegy milyen nemzet vagy milyen párt, radikális megoldást ígérő pártot "követelnek" az eddigiek helyett. Nálunk ebben az esetben ez a szélső jobb volt, ahol épp a Jobbik állt.

Sajnos (vagy nem) viszont ezeknek a pártoknak a felemelkedése tiszavirág életű, egyszerűen azért, mert a rendszer minimális stabilizálódása és az emberek újabb és újabb megalkuvása elég ahhoz, hogy csak az a pár %-nyi igaán "nemzeti érzelmű" maradjon mellettük.

Most ez lehet piros kezet ér, de ki kell mondani, hogy nálunk igen sok lett a renitens etnikummal fertőzött terület, akiknek hála mindennaposak a rablások, gyilkosságok, lopások, ez is közre játszik a szélsőjobb erősödéséhez.

2010. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

"De szerintetek nekünk mért kell 5x kevesebb adot kironunk a multikra mint az átlagnak? "


Nem szeretem amikor valaki csak ismételgeti a butaságot amit valahol hallott: mindösszesen annyiról szól a történet hogy azon célból hogy idejöjjenek a nagyvállalatok ha egy bizonyos létszámnál több embert foglalkoztatnak, akkor 2 évig nem kell annyi adót fizetniük, mint amennyit az eladásaik alapján kellene. De ez az országnak jó, mert aki egy tesco árufeltöltő munkát el tud látni nem biztos hogy egy sebészi munkát is el tudna. Tehát legalább van foglalkoztatottság, és az ott megkeresett pénzét a munkások el tudják költeni, amiből visszajön az a veszteség amennyivel kevesebbet adózott a multi.

Az meg a másik hülyeség hogy ilyen csak nálunk van..

2010. máj. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Az is borzasztó hogy este megyek haza felszállok a villamosra és attól kell félnem mikor szúrkál össze egy csapat cigány,vagy lop szét,de ha 'szerencsém' van csak összevernek.
2010. máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Én azért szimpatizálok a Jobbikkal mert szóról szóra kimondják azt amit én is tapasztalok a saját bőrömön! nehogy már egy MSZP/FIDESZ/LMP/stb... fajzat akarjon engem meggyőzni a bársonyszékből, hogy nincs cigány bűnözés amikor minden hónapban legalább háromszor ellopnak valamit a kertünkből. Legutóbb két tuja csemetét és a tesóm építkezéséről 50 zsák cementet loptak el a CIGÁNYOK! Mert tettenérés volt!!!
2010. máj. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Azért kedveli sok fiatal a jobbikot mert szép a reklámszövege... Olyan, amiket a fiatal élettapasztalat nélküli mindentudó kölkök bezabálnak. Gondolok én itt a rasszista megnyilvánulásaikra, a zsidó ellenességre, cigánybűnözésre stb...Sajnos a mai iskolákba a gyerekek között ezek a fő témák... Ráadásul csupa jólhangzó programja van ami leirva mind szép és jó, de akinek egy kis látás megadatott, az látja hogy megvalósíthatatlanok.
2010. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Mi benne a megvalósíthatatlan?

butákat beszélsz taknyosorrú.

szebb jövőt minden magyarnak. Annak is, aki nem a Jobbikra szavazott

2010. máj. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy élettapasztalatokal rendelkezhetnek itt a fiatalságot leszólók.

Imádni való ebben az oldalban, hogy itt a társaság 90%-a önjelölt művész, tudós, háborús veterán, polihisztor, mérnök stb.

2010. máj. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!