Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon, miért kedvelik olyan...

Vajon, miért kedvelik olyan sokan a Jobbikot?

Figyelt kérdés

A Jobbiknak szerintem nagyon sok fiatal szavazója lett volna de ők még nem szavazhatnak mi veszi rá őket arra hogy ők Jobbikosok?

(Személy szerint én nem kedvelem a pártot, legfőbbképpen azért mert gárdista összefüggésben állnak.)


2010. máj. 1. 17:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Hogy mások miért azt nem tudom, nekem személy szerint rengeteget ártottak a multik, tűzzel vassal küzdök ellenük és úgy veszem észre a jobbik is. A másik a magyar föld nem eladó program, mivel agrár környéken élek. És még sorolhatnám, több ilyen van de ezt a kettőt tartom legfontosabbnak.
2010. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom nincs velük a gárdistákon kívül. Ez nekem nem fér a képbe :/
2010. máj. 1. 17:18
 3/33 anonim ***** válasza:

Azért mert olyan a programja, retorikája amivel az ilyen korú embereket lehet a legjobban elérni.


Ha megnézed a magyar politikai palettát, ahogy mész jobbról balra úgy nő a szimpatizánsok átlagéletkora.

2010. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Fiatalok, akiket itt látsz 15-16 évesek, nagyátlagban fogalmuk sincs a politikáról. Na hát akikre rákérdeztél ezért. Akik szavazójoggal rendelkező Jobbik szavazók, nekik nagy része valóban azért szavazott a Jobbikra mert radikális változást szeretne.
2010. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Azért,mert nmincs semmi élettapasztaluk. Elhiszik,hogy amit a Jobbik állít,az megvalósítható és elhozza a Kánaánt. Tény,hogy a multik stb. nem a legjobb dolog,de ez a kapitalizmussal együtt jár. A Kádár-korszak sem tetszett nagyon sok embernek,pedig akkor nem voltak multik (igaz,hogy ekkora árúbőség és vagyoni különbség sem ),ezért volt a rendszerváltás. És azt is a fiatalok kezdeményezték. Kapitalizmust akartak,hát most az van. Ez ellen lehet szájalni,de tenni semmit sem.
2010. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Hát azért tenni is lehetne. Pl nem magyar céget extraadóztatni ami fedezné a gazdaságban okozott kártételét. Rögtön ritkulna a számuk, vagy ha mégsem akkor sem érné kár a gazdaságot.
2010. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
talán a cigányok.. mennyi fiatalt bántottak már? ki akar egy ilyen országban élni ahol nem mersz kilépni mert bármikor leüthetnek ellophatnak tőled vmit? persze ezt a nagyvárosiak nem ismerhetik mert ott nem sok lakik.. személy szerint ahol én élek teli van retekkel a város.. Nem egy olyat hallottam már h megvertek vkit. A fiatalok nem ismerik még a politikát de annyit tudják h a Jobbik a cigányok ellen van és ezért.. Persze van pár rendes is köztük de nagyja a lopásból él csak..
2010. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Szóval mondjuk ezen a ponton a Jobbikot nem tartom elég radikálisnak, ők is a multikat csak adóztatgatni akarják nem pedig egy brutális extra különadót róni ki rájuk ahogyan én szeretném. Azthiszem ahhoz hogy tényleg jelentős változás legyen saját pártot kellene létrehoznom és azzal nyerni választást mert a jelenlegiek csak a kását kerülgetik. Még a Jobbik sem tud eléggé az asztalra csapni. Sokkal szélszőségesebb pártra lenne szükség.
2010. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Meg azért ne feledkezzünk meg a cigánykérdésről. Nagyon sok iskolában a cigány gyerekek terrorizálják a magyarokat. Ezt tudom személyesen is, ugyanis 4ed éves tanító hallgató vagyok. Tehát van tapasztalatom. láttam már sok mindent. Sztem ezzel is nagy sikerre tettek szert.
2010. máj. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 BlackSword ***** válasza:
Persze... adóztassuk meg a multikat még jobban... Mégis mit hordassz Te a fejedben rakományként agyvelő helyett??? Akkor átviszi a cégét oda ahol nincs ilyen... A dolgozókat pedig kirúgja... Az lenne a gazdasági haszon...
2010. máj. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!