Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP vagy a FIDESZ kártékon...

Az MSZP vagy a FIDESZ kártékonyabb a hazára?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 16:58
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
Pusztán azért, mert már megemlítették, mivel ezzel kezdődött és mivel még 100-an fogják írni, ezért. Másrészről, aki úgy gondolja, hogy a Fidesz árt a hazának, az általában Jobbikos, aki úgy gondolja az MSZP ártott a legtöbbet az országnak, az Fideszes, az MSZP-s meg mostmár nem igazán szólal meg, a szavazói meg főleg nem, nagy kuss lett az eddigi széles vigyorból, egyébként a tipikus "Utálom Orbánt" emberek voltak az MSZP-sek. Gyanítom innen fakad az, hogy belekerült a Jobbik a kérdésbe.
2010. máj. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Én a Fideszt és az MSZPt egyformán utálom, ezért is a kérdés. Szerintem ők ártottak legtöbbet az utóbbi időben, mert most ne menjünk vissza a honfoglalásig. A Jobbikot pedig nem tartom eléggé radikálisnak. Itt sokkal brutálisabb lépésekre lenne szükség, extraadó a multiknak a cigányoknak meg gázkamra, nem azon kellene gondolkodni hogy adóztassuk őket ha szülnek.
2010. máj. 1. 17:50
 23/49 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Jobbikos, csak fanatikus multi és cigánygyűlölő, a Jobbik nagyon gyerekjátékot játszik az én elképzeléseimhez mérten.
2010. máj. 1. 17:52
 24/49 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyáltalán nem. Kijelentem, nem szeretem az MSZPT, sem a Jobbikot, főként nem a Fideszt. De az undor elővesz az egész fideszes társaságtól, Orbánnak csak az kell, hogy a fején legyen a korona. Nem tarom valószínűtlennek, hogy a végén még nem is miniszterelnök, hanem köztársasági elnök akar lenni. Nem fog ő se semmit jobban csinálni mint az MSZP, vagy a JObbik tenné. Ugyanis sz@rból nem lehet várat építeni. És nem szabad elfelejteni, hogy az MSZP kormány alatt volt a gazdasái válság is. Amúgy meg kedves Viki megmondta a kampányba: ADÓT FOGUNK CSÖKKENTENI ahogy megválasztották 1 hét se telt el mit mondott: NEM TUDUNK ADÓT CSÖKKENTENI 3 ÉVEN BELÜL. na nekem itt verte ki a biztosítékot. ennyit a fideszről. A sok tudatlan mind rájuk szavazott,mert azt hitte eljön a kánaán viki alatt. Na majd meglátják mi lesz 4 év múlva. Nagyobb nyomor lesz mint most.
2010. máj. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
Ez engem nem lepett meg. a Fidesztől semmi jót nem vártam.
2010. máj. 1. 17:58
 26/49 anonim ***** válasza:

Azt hogy évek múlva lehet csak adót csökkenteni azt Kövér Laci mondta és Orbán cáfolta. Az viszont biztos, hogy ahogy te is mondtad a "szarból nem lehet várat építeni", tehát egy bármilyen nem mszp-s kormánynak szüksége van 2 évre minimum hogy ezt az országot rendre tegye, úgyhogy türelem :)

És hogy a kérdésre is válaszoljak: szerintem az mszp és a fidesz kölcsönösen kiegészítik egymást, ha az ország tönkretételéről van szó :)

2010. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Hát adja isten hogy két év alatt csináljanak is valamit ami jó az átlag dolgozó állampolgároknak. Talán még gyűlölni is elfelejteném őket. :)
2010. máj. 1. 18:27
 28/49 anonim ***** válasza:
Majd meglátjuk.
2010. máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen, jóslásokba bocsátkozó, rosszindulatú kérdések az ártalmasak.
2010. máj. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
A szavazó értelmiség fele tudatlan Fideszes volt. Bocsika.
2010. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!