Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ingyenes BKV-t ígér az MSZP....

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

Ingyenes BKV-t ígér az MSZP. Van erről véleményed?

Figyelt kérdés

Nekem van, de nem tűri a "nyomdafesték".

[link]


2010. máj. 1. 14:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Elméleti síkon (hangsúlyozom, ELMÉLETI!) lehetséges, hiszen a BKV jegynek talán csak a negyedét, ha mi fizetjük ki (talán még kevesebbet is, nem emlékszem pontosan az arányokra). De nem hiszem, hogy megvalósítható lenne ésszerű kompromisszumokon belül.
2010. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Mar ideje volt...amennyit a BKV nel sikkasztottak, szerintem ez a legkevesebb.
2010. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
szájkarate,ha engem kérdezel:/
2010. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Aztán majd kéri a milliárdokat működésre a kormánytól, és mivel megszűnik minden, amit a "vidékiek" nem használnak, ezért a Fidesz lesz a hibás...
2010. máj. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Most ígérget? Volt 8 éve, miért nem vezette be, ahelyett hogy milliárdokat hagytak kirepültek az ablakon? Viszont akkor lehetne ingyen MÁV és Volán is!!!
2010. máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

Van

A kurvä anyjukat

2010. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Nekem is van véleményem. Rohadjon ki az összesnek a szíve, illetve ennél már csak cifrábbat tudok kívánni. A mocsadék qrva anyjukat, 8 év alatt nem jutott volna eszükbe ingyenessé tenni? 8 év alatt semmi nem jutott eszükbe? Csak egy röhejes margit-híd restauráció, meg 4-es metró, amivel kiröhögtettük magunkat egész európában? Mostmeg ingyenes tömegközlekedés, amikor 8 évig hagyták, hogy a gatyánkat ráfizessük erre a minősíthetetlen szolgáltatásra? Hát remélem rövidesen az összes a pokolba ég el.
2010. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
az hogy ha ingyenes lenne is drága lenne ezekre a mocskos szar, meleg, állandóan összehányt szaros járműveikre felszállni.
2010. máj. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

VIDÉKIEK SZERINTED HASZNÁLJÁK?


nézd: 1 millió budapesti lakos, 9 millió vidéki, szerinted miért a vidékkel kelljen ezt is megfizettetni?

2010. máj. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
ja,és eddig ezt miért nem csinálták???
2010. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!