Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oszd meg és uralkodj?

Oszd meg és uralkodj?

Figyelt kérdés

Ugyebár a régi jó elv, amit inkább az ókori Róma alkalmazott nagy sikerrel.

Ha megnézem a magyar társadalmat, valamiért ezt az elvet látom érvényesülni.

Nem tudom, hogy más országokban is így van -e, de nálunk hatalmas a megosztottság.

A cigány a magyart, a magyar az összes többi nemzetiséget utálja, az mszp tábor a jobbikot és a fideszt, a fidesz tábor az mszp-t és a jobbikot, a jobbik az mindenkit utál, aki nem velük van, stb.

Elég érdekes ez a helyzet...


2010. ápr. 30. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Mindig is volt megosztottság. De az utóbbi 8 évben a Fidesz elmélyítette a hatalomra kerülése érdekében. Most már senkinek nem lesz szava mellettük.
2010. ápr. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerintem ne csak a Fideszre fogjunk mindent...

A többi párt és az emberek is igen nagy részét kivették eme megosztottságban...

2010. ápr. 30. 16:45
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Pont, hogy az mszp osztja meg a nemzeti oldalt és lefasiztázza a nemzeti érzelmű embereket, családokat. Soha nem volt még ilyen egységes a magyar nemzet, mint most a rendszerváltás óta. A szociknak már nincs helyük, akik csak lopni, csalni és hazudni tudnak! Ezt ki is fejezték a választás alkalmával a magyar polgárok!
2010. ápr. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Pontosan az előttem szóló a megosztás híve." A szocik csak lopni,hazudni tudnak." Ez így egy az egyben nem igaz. A többi párt is csalt,lopott,hazudott.

Ezt teszi a Jobbik és a többi párt is.

Soha nem lesz egység,mert a magyar szeret viszálykodni. Legalábbis a történelmünk ezt mutatja.

2010. ápr. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Legtöbbet a fidesz lop.
2010. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

jobbik most került csak be, így ebben a tekintetben még tiszták.


az mszp és fidesz igen megosztja a társadalmat. én nem utálok senkit azért mert nem jobbikos, cserébe viszont kapom a pofámba tőlük, hogy náci meg fasiszta stb vagyok.


a jobbik nem utál mindenkit aki nem velük van, kíváncsi lennék, hogy honnan veszed ezt a baromságot.


a magyar sem utál minden nemzetiséget. a magyarság nagyon nagy része rohadtul jól kijön kínaival,. négerrel ,törökkel, csak a cigánnyal nem.

2010. ápr. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Így van. Megoszt és uralkodik; és van, aki ezzel jól jár. És ha már egyszer jól járt, akkor :

"Ha működik, ne javítsd meg ! " elvet fogja továbbra is alkalmazni.

2010. ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Én is érzem magamon a megosztottságot. Meg vagyok osztva.
2010. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!