Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ásotthalmon történtek jó...

Ásotthalmon történtek jó példa arra hogy csak álca és megtévesztés, a Jobbik néppártosodása és cukiskodása?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 11:56
1 2
 1/17 Baluba ***** válasza:
88%
Ami Ásotthalmon történt, az csak álca és megtévesztés, így akarnak médiafigyelmet kapni. Nincs épeszű ember, főleg nem politikus, aki komolyan gondolhatja, hogy azok a rendeletek nem alkotmányellenesek, ezáltal megmaradnak.
2016. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
3%

Remélhetőleg igen.

A jelenleg ismert liberális demokrácia az iszlamizáció legnagyobb elősegítője.

Persze, egyenlőre nem Magyarországon.


Emiatt kell új rendszer, ami nemzeti alapokon nyugszik, nem idegenrajongó.

2016. nov. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

#2


Én nem vagyok nagynemzethy és az arabokért sem rajongok.

Akkor én mi vagyok?

2016. nov. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2%
Az egész világon ilyen törvényeket kéne bevezetni. Mondjuk azt nem vágom a Jobbiknak mi köze hozza
2016. nov. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem igen. Egy olyan párt ami egy ilyen Toroczkai félének alelnöki pozíciót ad, normális nem lehet. Vona kiskutyákkal pózolása nagyon átlátszó volt amùgy is...
2016. nov. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

#5

Igen. Értelmesebb embereknek tartom őket, mint például téged és a korcsozó haverjaidat.

2016. nov. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanúgy az arabok is értelmesebbek, mint ez a 45-ös meg 55-ös fröcsögőgép, a hakapeszi majomról meg a többi mocskos féregről nem is beszélve.
2016. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Jó lenne, ha így lenne.


Mi történik Ásotthalmon? Valaki próbálja végre megvédeni a települését és az ott élők jogait? Borzasztó.


Még egy jó melegfelvonulás sincs náluk, hallatlan.

2016. nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Annyira semmitmondóak azok a szabályozások, hogy ez tényleg nem szól másról, mint egy kis szenzációkeltésről. Néhány héten belül megsemmisíti az AB ezeket a kis félresikerült rendeleteket, de addig is lesz egy kis szenzáció, és egyesek elhiszik majd, hogy a polimester meg akarta védeni a lakosságot.
2016. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

# 8


Az ott élők jogait olyan formában védik meg, hogy elvesznek jogokat? Mesélj még erről.

2016. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!