Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szavazta meg a...

Miért nem szavazta meg a Jobbik az alaptörvény-módosítást amikor amúgy szélsőséges?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 08:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Te burokban éltél mostanság?

Azért nem szavazta meg mert kikötötte azt a feltételt hozzá hogy a letelepedési államkötvények forgalmazását azonnal szüntesse meg a kormány és ezt törvényibe is iktassák. A kormány ezt nem tette meg, így nem kapták meg a Jobbik szavazatait ami a 2/3-hoz kell.

2016. nov. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Azt mondták hogy először a letelepedési kötvény legyen felszámolva, a Csiktátor beleegyezett, aztán valamiért elfelejtette felszámolni azt.


Aztán most a Jobbik szóról szóra ugyanazt beadta + a letelepedési kötvények felszámolását, mivel a Fidesz azt mondta felszeretné számolni, és eddig valami 8 mrd forint kárt okozott az országnak. A Fidesz elutasította a saját javaslatának napirendre vételét is amiért 1 éven keresztül mindent teleplakátoltak és kimondhatatlan mennyiségű pénzt belepocsékolt a te és az én zsebemből. Ezzel elárulták a hazájukat, szembe köpték a választóikat, és igent mondtak a migránsokra.

2016. nov. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

A Fidesz újabb színben bizonyította be, jobban gyűlöli a magyarokat mint a legelvetemültebb román, és a lehető legrosszabbat szeretné az országnak.


Időközben közpénzből felvásárolta a Fidesz szinte az összes magyar médiumot és elképesztően, a 21. században még nem tapasztalt pofátlansággal össze vissza hazudtak a Jobbikról. A Jobbik futószalagon nyerte a pereket, viszont a népet senki nem tájékoztatta arról hogy elképesztő módon félre lettek vezetve.

2016. nov. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
96%
Első válaszadónál a pont. Amúgy...A Jobbik maximum akkor volt szélsőséges, mikor még nem ekkora volt a támogatottsága. Figyeled a pártokat, vagy követed valamelyik közösségi médián? Én igen, és a Jobbiknál látszik igazán, hogy mennyire sokat enged, mennyit tolódik középre.. A mostani szélsőséges már a Magyar Hajnal (ha még létezik).
2016. nov. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Én azt nem értem, hogy aki egy ilyen kérdést kiír, az elvileg ugye, tudja, hogy volt egy ilyen szavazáa. Akkor miért nem tudja, a Jobbik "viselkedésének" magyarázatát? Vagy a kormánypárti média erről semmit nem szólt és onnan tájékozódik? Ne haragudj, kérdező, de tényleg nem értem.
2016. nov. 27. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 librikus ***** válasza:
22%
Az extrém liberális kisebbségnek amely a világot ma kormányozza mindenki szélsőséges aki tőlük csak egy fél lépéssel is jobbra áll – ergo Orbán Viktor is. Aki még rajta túl merészkedik az náci vagy fasiszta attól függően, hogy az amerikai láimjúzinre kapaszkodott fel a jóember vagy az ávós nagypapa csemetéje.
2016. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Azért, mert Vona pártja már nem a régi alapokon nyugszik. Megy a taktikázás Simicska oldalán. Persze az lényegtelen, hogy ez az oligarcha rakta a nyakunkba orbánt. csak mivel már nem tud élősködni rajta, így már nem tetszik neki sem a rendszer. Nem is értem, hogy Gábor, hogyan veheti magát körbe ilyen ha.zaár.uló és megélhetési tanácsadókkal. Ez már nem a 2010-es Jobbik. Amúgy szvsz, szerintem a letelepedésit tényleg kivezetik, már csak amiatt is, hogy mehessen a Jobbikra mutogatás, hogy rajtuk múlt az alaptörvény nem megszavazása. Ha pedig Erdogan valóban megnyitja 3 millió ember előtt a határokat, akkor a Jobbik a kardjába is dőlhet.
2016. nov. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Erdogán féle menekülteknek, meg az alaptörvényes védelemnek semmmi köze egymáshoz.

Erős kerítés kell.


Isis-t lassan visszaszorítják, Aleppóban kicsinálják a szabadságharcosokat, aztán elvileg mehetne, maradhatna mindenki odahaza.

(Kurdoknak lehetne már valami saját hazája, országa, mennyit küzdenek már érte)

2016. dec. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Tom Benko ***** válasza:
@Librikus: Milyen az az extrém liberális? Erőszakosan önálló gondolkodásra késztet? Akaratod ellenére felszabadít?
2016. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
A Jobbik megpróbálta zsarolni a Fideszt ,valószínűleg semmi köze a kötvényhez ,csak itt próbált fogást találni.Az egész olyan lett mint amikor két autó rohan egymással szembe ,és a kérdés ,hogy ki rántja el a kormányt . Más szemszögből nézve a zsarolásnak soha nem szabad engedni ,mert soha nem lesz vége .
2016. dec. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!