Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért oltják a zsidókat a...

Miért oltják a zsidókat a Family Guy-ban? (nem ez az első alkalom)

2010. ápr. 30. 10:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ez már egy másik dolog. Van aki hisz ebben a zsidó világuralom összeesküvés elméletben, van aki nem. Magyarországon a kuruc.info és a Jobbik emelte tömegjelenséggé. Elég ha megnézed az oldal látogatottságát. Most az első kommentemnél tartunk...
2010. máj. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

ne a kurucot és a jobbikot hibáztassad ezért.


ha a kuruc vagy jobbik azt mondaná, hogy a négerek afrikából ide akarnak jönni és ellopni mindenünket, akkor az összes szimpatizáns kiröhögi őket.


nem vagyok zsidó gyűlölő, max izraelt nem szeretem mielőtt letámadnál.


viszont azért amikor az egész világon ez a jelenség megy, ugyanazt mondják mindenhol, akkor az egész világ rossz és hülye szerinted? tudod mindenki hülye csak én vagyok kisautó?


mellesleg látod, egy nyamvadt family guy-os kérdésből is képes voltál antiszemita meg zsidózó témát kreálni. ha nem pampogna ennyi mindenki apróságokon, nem lenne ennyi feszkó.

2010. máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a keresztényeket vagy a zsidókat oltják hanem az emberi hülyeséget ami a rasszizmus, az elvakult hitt... mögött van.
2010. máj. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!