Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP újraválasztaná Sólyom...

Az LMP újraválasztaná Sólyom Lászlót köztársasági elnöknek. Vélemények?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem pedig Sólyom egyáltalán nem volt megfelelő, mulya volt, sokkal nagyobb hangja lehetett volna, és végignézte, ahogy az MSZP tönkreteszi az országot. Más mit gondol erről?


2010. ápr. 29. 17:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
30%
Én se birom. A hídügy miatt, meg h játsza a méltóságost. Meg a másságot se tudja elfogadni, pl melegfelvonulás, vagyis nem képviseli az összes állampolgárt. Nem nyitott különböző emberekre. Amugy nem vok meleg.
2010. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az hiányzik az országnak, a homokfelvonulás... Gondoljunk már bele. Szüksége van egy 8-10-12 éves gyereknek arra,hogy meztelenül flangáló egymást nyaló-faló homokost lásson? Szerintem nincs rá szüksége. A másik, hogy legyen homokos, a fene foglalkozik vele, ha csukott ajtók mögött csinálja. Minek kivinni az utcára, hogy ő homokos?! Ez csak a konzervatív emberek, és a kicsit szélsőségesebben gondolkodók megbotránkoztatására jó, semmi másra. Egy normális ember kíváncsi a kamionokon rózsaszín miniszoknyába öltözött homokos férfiak csókolózására?! Szerintem nem.

A Sólyom meg egy mulya. Lejáratta magát, meg az országot is. Nem való köztársasági elnöknek.

2010. ápr. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!