Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP újraválasztaná Sólyom...

Az LMP újraválasztaná Sólyom Lászlót köztársasági elnöknek. Vélemények?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem pedig Sólyom egyáltalán nem volt megfelelő, mulya volt, sokkal nagyobb hangja lehetett volna, és végignézte, ahogy az MSZP tönkreteszi az országot. Más mit gondol erről?


2010. ápr. 29. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Az LMPnek egy szava sem lehet hozzá. Gondolom egy olyan ember lesz majd aki jobban képviseli a Fideszt.
2010. ápr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom , de a FIDESZ se őt választja szerintem .
2010. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Még csak az kéne, hogy még pár évig Sólyom "puhap*cs" László legyen... Bennem a Szlovákiás dolognál vált bizonyossá, hogy alkalmatlan még önmaga képviseletére is. Valószínűleg az LMP-nek nem sok szava lesz ez ügyben, szerencsére.
2010. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sólyom eddig is fideszbarát volt....de lényegtelen, végre kellene valaki, aki legalább, ha hatalom nincs is a kezében legalább nem ekkora ökör diplomáciai és PR szempontokból
2010. ápr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
kicsit nyöszörgős az öreg, de én bírom.
2010. ápr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Igen, azzal, ha átment volna a hídon, sokak szemében, mind magyar, mind szlovák, mind más európai szemében egy tökös fickó lett volna, aki köp arra, hogy holmi rendőrökkel fenyegetik. Miért nem mert átmenni? Ha rokonai élnének Révkomáromban, azokhoz sem merne átmenni, csak mert Gasparovic nem hívta?
2010. ápr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
a híd közelébe se kellett volna mennie, ez egy hatalmas diplomáciai baklövés volt a részéről...
2010. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát elég tévedésben van az lmp is... mert abszolút nem független az öreg sem. De most még egy nála is nagyobb fideszes kerül majd oda, számít? Nem számít..
2010. ápr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Olyan puha mint ők.-azért
2010. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sólyom egy puding. Rajta röhög Szlovákia. Maradjon a Tubesánál! Különben a Köztársasági Elnök jelöléséhez minimum 50 fő kell , amennyi az LMP-nek nincs.
2010. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!