Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nap nem telik el már lassan...

Nap nem telik el már lassan anélkül, hogy ne derülne fény a Jobbik egy-egy kínos ügyére. Végleg elpártolnak a szavazóik a párttól?

Figyelt kérdés
Nemrég Terry Black közölt kínos részleteket Vona Gáborról, ami a Jobbik szavazóinak újabb csalódást okozott az alkotmánymódosítással kapcsolatos szavazás botránya után.
2016. nov. 11. 10:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%

nem tudod, kérdező, FeketeTeréz mennyit kapott ezért? majd kérdezd meg a ratyi-klubodban.

-----------

Mindenesetre Vona lényét nem érinti, ezekért a sárdobálásokért a sárdobálók és firkászok és gyakorizók kapják a mélységes megvetést.

2016. nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nagyon gyenge az érvelésetek. Káosz uralkodik a párton belül is, Vona ellen hangolódik egyre több párttársa, nem csak a szavazóknak van elegük. Ezt pedig annyival letudjátok, hogy a Fidesz-médiának nem hisztek. Még a kuruc infó is negatív hangvétellel ír Vonáról, vagy már az is Fidesz-média?
2016. nov. 11. 11:32
 13/20 anonim ***** válasza:
20%

Speciel a kuruc az Novák Előd személyes fenéknyaló portálja, csoda, hogy morcos, ha egyszer lapátra tették?


De nem lesz itt semmi elpártolás, a magyar politikai közélet totálisan befagyott! Ha holnaptól egy pulikutya vezetné a Jobbikot, akkor is lenne kb. 8-900 ezer szavazójuk.

Szép példa az MSZP vagy az LMP, gyakorlatilag program vagy karakteres politikusok nélkül is őrzi a támogatottságát, én komolyn azt hittem, hogy Schiffer nélkül elsüllyed az LMP, de nem szimplán azért, mert ma már az lmp-s és a jobbikos is megszokásból szavaz oda ahová. Kialakult az én lmp-s, jobbikos vagyok öntudat, ahogy korábban kialakult a fideszes meg emeszpés öntudat.

A bizonytalan szavazókat meg tetszik vagy sem mostanság pont a fidesz tudja megszólítani. Az új tiszta erő hatás már eltűnt.

2016. nov. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%

Akkor én most megírom a blogomban, hogy Lázár 10 évvel ezelőtt molesztált mondjuk Lázár. Elhintem a médiában is és kész, onnantól tény. Mert bizonyíték nem kell, ugye? Bizonyítsa, ő, hogy nem igaz...


Amúgy egy 3 éves történet lett újra előkaparva:


[link]



Erről ennyit.

2016. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%

"csak "valamiért" azt nem mutatja be a "köz"média, így a prolik nem fogják soha megtudni."

De mondjuk a legnagyobb nézettségnek örvendő csatornát, az RTL-t ha bekapcsolom, nem hallok mást, csak a fidesz piszkos ügyeit.

2016. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%
Mivan fidderek? Savanyú a szőlő? :)
2016. nov. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
94%

Telnek a hetek és a hónapok és még mindig nem tudjuk, hogy kinek a zsebét tölti meg a letelepedési kötvények "extra profitja", hogy a fiszes szófordulattal éljek.

Lehet belerúgni Vonába, de nem hiszem, hogy ez miatt elpártolnak tőle az emberek. Inkább egyre jobban kíváncsi mindenki. Egy kb. 3 perceben összefoglalható nyílt és egyszerű válasz helyett minden hülyeségről beszélnek a fideszesek. Miért ? Nem lenne egyszerűbb elmondani az igazságot az embereknek, mint migráns ügyben.

2016. nov. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
33%
Sok elpártolt a cukis pálfordulósdi után, de mindig lesznek hül.yék, akik bírják a képmutató, szavazóeláruló politikát vagy épp szemellenzőben közlekednek. Aki normális sz@rik gyurcsány-orbán-vona-mszp négyesre....és egyik deg.eneráltra sem szavaz
2016. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
36%

Igen.

Hiába cserélik le Cukit valami kamuradikális gec ire, senki nem hisz már nekik, csak a fogyatékosok.

2016. nov. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hajrá MIÉP!
2016. nov. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!