Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen esetekben lehet a...

Milyen esetekben lehet a Magyar Gárda segítségét kérni?

Figyelt kérdés

Normális válaszok érdekelnek csak, aki poénos akar lenni, az máshol próbálkozzon "tehetsége" kibontakoztatásával!

Köszönöm!


2010. ápr. 27. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Minden olyan esetben ha segítségre van szükséged!
2010. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

www.magyargarda.hu


Sztem ott találsz erről is információt.

2010. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
bármilyen témában tudsz segítséget kérni és ami a legfontosabb kapni is fogsz.Nem úgy mint itt ahol segítség helyett röhögnek és fröcsögnek csak.keresd a hivatalos lapjukon vagy ha ismersz gárdistát hozzá is fordulhatsz közvetlen. [link]
2010. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Szinte bármilyenben :) Árvíz elleni védekezés/ véradás/ parlagfűirtás/ Vihar károk javítása/ ha a cigányok terrorizálnak, beköltöznek a lakásodba, az életedet fenyegetik stb. www.magyargarda.hu Nekem csak jó tapasztalatom van velük kapcsolatban, van pár gárdista ismerősöm, nagyon rendes emberek :)
2010. ápr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Na ezt nem is tudtam! Akkor a lakást majd a gárdával újíttatom fel. Tiszta haszon ez a gárda.
2010. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Sok eszed lehet..
2010. ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Soha, ök magánemberek, ha gyűlés van összejönnek hogy legyen egy jó napjuk de ha te felhívod öket hétköznap hogy segítsenek házat építeni nem mennek oda, vann saját életük ingyen nem mennek egy vadidegenek segíteni.
2010. ápr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szervezeti keretek közt gondoltam a segítséget.
2010. ápr. 28. 15:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!