Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol találom a Fidesz programjá...

Hol találom a Fidesz programját? El szeretném olvasni, hogy mégis mit szeretnének, mi az elképzelésük?

Figyelt kérdés
Valaki betudná linkelni neked ide ahol el tudom olvasni?
2010. ápr. 27. 16:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Persze program nélkül indult... és poénból szavaztak rájuk 3 millióan nem ?
2010. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Vagy ti nagy jobbikosok, nagy szélsőség, amit Vona híresztelgetett, hogy vissza kell szerezni az elvett területeket, ezt hogyan mégis? Persze kell a gyűlölködés és a háború, igen ezekre kell ám szavazni. Vajon a saját körzetében hogy - hogy nem nyert a választáson ?
2010. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

:D kérdezz már meg a 3 millából párat, hogy


- olvasták a fidesz programját?

- miért szavazott a fideszre?


hebegni habogni fognak, mindig megkérdezem a fidesz szavazókat és egyből elkezdenek makogni, hagyjuk már, ez egy szar párt, tudatlan szavazókkal. ennyi.

2010. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mszp - lejárt lemez. Csoda de sokan rájuk szavaztak én azért örültem volna ha a jobbik megelőzi őket!!!!

Fidesz - bizonyított 98-02 közt.

(Főleg a minimálbér korrekcióra gondoljatok!!)

Jobbik - szélsőség, és gyakorlatilag új párt.

LMP - SZDSZ hasonmás.. szóval rájuk tuti nem.

2010. ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

":D kérdezz már meg a 3 millából párat, hogy


- olvasták a fidesz programját?

- miért szavazott a fideszre?


hebegni habogni fognak, mindig megkérdezem a fidesz szavazókat és egyből elkezdenek makogni, hagyjuk már, ez egy szar párt, tudatlan szavazókkal. ennyi."


Bírom, mikor a Jobbikosok beírják, hogy Ők beszéltek Fideszes szavazókkal, és nem tudták megmondani miért szavaztak oda. Ezt Én is beírhatnám, ki tudná megcáfoli? AZÉRT SZAVAZTUNK A FIDESZRE, MERT VÁLTOZÁST AKARTUNK! Pontosan tudjuk a Fidesz programját. Mi sem egyszerűbb. REndet fog rakni. Bármennyire is fáj ez nektek barom, volt MSZP kommunista Jobbikosok, Orbán Viktor fog rendet rakni az országban, nem Ti. Hál Istennek!

2010. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Orbán Viktor fog rendet rakni az országban, nem Ti."


És beindult a személyi kultusz! elérte célját Orbán :D Ékes példa vagy rá :DDDDDDDD

2010. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
20:53: bebizonyítottad, hogy te is azok a majmok közé tartozol, akik nem nagyon tudják miért szavaznak egy pártra, csak mer "VÁLTOZÁS KŐ" de hogy milyen lesz, fingod nincs róla, mint ahogy senkinek. a tévében is megmondták.
2010. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
tegnap havernak beidéztem amit írt. nem tudtuk, hogy sírjunk vagy nevessünk.
2010. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!