Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan, vagy milyen népnevet...

Hogyan, vagy milyen népnevet keressen magának 7,3 M. ember, ha tegnap 2,7 M. MAGYAR, azaz a magyar nemzet egésze lett megszólítva a Fidesz sajtótájékoztatóján?

Figyelt kérdés
Nem mellé beszélni!!!
2010. ápr. 26. 17:39
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
PIRÉZEK! - [link]
2010. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok balosd. De ezt már évek óta hallom Orbántól. Nem csak az ország egyharmada igaz magyar!inkább a Fideszeseket kellene hívni Orbánistáknak. Ők csak a lakosság egyharmadát teszik ki. A többi vagy nem szavazott, vagy másik pártra tette le a voksát.

Pár év múlva ők is csatlakozhatnak majd a magyarokhoz,amikor rájönnek,hogy rosszul választottak.

2010. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem érzed magad megszólítva azáltal, hogy "magyarok", akkor felőlem aztán hottentotta is lehetsz.
2010. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
26%
kommunisták, vonákok
2010. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem kell keresni semmilyen nevet. Esetleg meg lehet kérdezni Orbán úrtól: nem lesz abból bajom, hogy én is magyarnak születtem? (Hofi után szabadon: Elvtársak, urak nem lesz egszer bajom belőle, hogy 56-ban itthon maradtam?)Egyébként mindíg a nép nevében beszél, - mert az hangzatos - csak én nem kértem meg rá. Ha meg Gyurcsányra hallgatnék, akkor elmennék az országból, mert annak idején javasolta, hogy akinek nem tetszik az elmehet. Hát az "egyik" már elment és remélem nemsokára megy a "másik" is.
2010. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
48%

Előző, ennyi erővel én is verhetném a mellem, hogy nem kérek sem Vona, sem a Jobbik "hazafiasságából", amivel a magyarokért akarnak tenni. HA tényleg a magyarokért akarnának tenni, akkor nem lenne ez: [link]


Különben meg aki nem ment el szavazni, az nem is akart beleszólni a politikába, az automatikusan elfogadja azt, ami van. Jogilag. Hogy otthon mit duzzog, az senkit se érdekel.


68%-os eredmény után - ez bő többség - és magyarok (állampolgárok) szavaztak, tehát az magyarok többsége őket választotta. Ennyi.


De ja, "felőlem hottentotta is lehetsz" :)

2010. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
szavazati jogot a csecsemőknek!
2010. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
67%
Leszarom Orbán minek tart engem. Nekem is meg van a véleményem róla, ő is leszarja. Én tudom, hogy mi vagyok az a lényeg.
2010. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Jíjjá, Jobbikos!
2010. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én kobold szeretnék lenni.:)
2010. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!