Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Áldás vagy átok a 2/3-mad?

Áldás vagy átok a 2/3-mad?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag minden megcsinálhatnak,de mindenért őket fogják felelőssé tenni,még azért is ha nem süt a nap.
2010. ápr. 26. 11:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Áldás, mivel megszabadulhatunk a sztálini alkotmányunktól!
2010. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Valahol la kettő között van az igazság.Persze hatalmas dolog a 2/3-de óriási felelőség is!!

Kemény az biztos.Majd meglátjuk mit tudnak kezdeni a beléjük fektetett hatalmas bizalommal.

2010. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Új alkotmányhoz 4/5 kell.
2010. ápr. 26. 11:40
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ szerintem, hogy Viktorék hogyan kezelik a helyzetet. Tény, hogy változásra van szüksége az országnak, de ha elszállnak a hatalmuktól, akkor az nem lesz jó.
2010. ápr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem a választók is így gondolkodtak. Üntsünk végre tiszta vizet a pohárba. Tényleg képes a Fidesz változást hozni az országnak msot, hogy minden eszköze meg van hozzá, vagy marad minden a régiben. Viszont, ha nem látják az emberek, hogy napról napra olyan törvények, és intézkedések jönnek, amik valóban mélyen a gyökereknél kezeli az emberek, és a társadalom problémáit, akkor a következő lehetőséghez, a Jobbikhoz fognak fordulni. Ha Ők sem, akkor nagy baj lesz. De Én Fideszesként azt mondom, hogy a lavinát már a Fidesz meg fogja állítani, és tényleg dolgozni fognak. Ha mégsem így lesz, akkor sem fogok dacból a Jobbik ellen szavazni. Ha tényleg szar lesz a Fidesz, akkor jöjjön a Jobbik, mutassa meg Ő mit tud.


Amúgy, csak halkan jegyzem meg, hogy ezt a Jobbik is pontosan tudja. Mármint, hogy a Fidesz nem fog a babérjain ülni. Ez pedig nekik a legrosszabb lehetőség, ugyanis rohamosan csökkenni fog a népszerüségük, ha a Fidesz jól kormányoz. Nem véletlenül károgtak, és kárognak most is ennyire. :)

De mégegyszer kiemelném, ha a fidesz rosszul fog kormányozni, akkor 4 év múlva, vagy úgy alakul akkor előbb, a JOBBIKRA FOGOK SZAVAZNI!

2010. ápr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

Off: boccs, de nem kell a kérdésbe a "mad"


Remélem, hogy áldás.

2010. ápr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Ezek után már csak áldást hozhat.
2010. ápr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

senkinek nem adnék 2/3 -ot. a jobbiknak sem.

az mszp-szdsz 2/3 pedig kicsit más volt. az akkor is 2 darab párt, nem egy,

2010. ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%

2/3 kell az Alkotmányhoz is úgy tudom.

de!most néztem az ovb honlapját-és bár eddig is tudtam-de ott is látható,hogy 1994-1998 között kormányzó szdsz-mszp koalíciónak 278 képviselője volt a mostani fidesz-kdnp-vel szembeni 262-vel.Tehát nekik is jócskán meglett a 2/3.nem lett király horn,se kuncze.lett választás.

2010. ápr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Ezt még nem tudjuk. Mint magad is mindent, gyakorlatilag mindent megcsinálhatnak. Tartok a Fidesztől, de azért reménykedek.
2010. ápr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!