Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kuncze Gáborról mit mondanátok?

Kuncze Gáborról mit mondanátok?

Figyelt kérdés

Én megvallom, elég felvilágosult embernek tartom, meg jó politikusnak is tartom. Azóta hogy a Heti Hetesben megláttam belenéztem a műsorba rendszeresen és megmondom őszintén azóta tök jófejnek is tartom.

De szerintetek így , jelenleg mennyire fűzik a szálak a politikához? Lesz még komoly szerepe szerintetek?

Végülis belügyminiszter már volt. Én arra is gondolok hogy jót tenne a jelenlegi baloldalnak is ha lenne szerepe ott. Meg úgy függetlenül a személyléről vélemény?



2016. okt. 17. 19:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%
Hála istennek, hogy eltűnt a süllyesztőben.
2016. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A legszembetűnőbb talán az, hogy nincs nyaka.
2016. okt. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%
Kevésbé szembetűnő, de annál nagyobb hiányossága, hogy folytatása sincs a nyakának.
2016. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Szimeon ***** válasza:
Humorosnak hiszi magát, de szerintem a poénjai gyengék, erőltetettek. Poénok vonatkozásában GyF sokkal fejlettebb.
2016. dec. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!