Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem csap valaki az...

Miért nem csap valaki az asztalra, hogy elég volt a bűnözésből és a korrupcióból?

Figyelt kérdés

Azt látjuk, hogy a Fidesz széthordja az országot.

De ez miért is jön be sokaknak?


2016. okt. 17. 16:07
1 2
 11/17 Molyember ***** válasza:
Miért csapna az asztalra bárki, amikor tapsolhat is lelkesen a vezérnek? Egy kicsit fogyatékosnak kell lenni, és máris a lehető legjobb országban élsz. Lopás? Ugyan. Sokkal többet lopott az elmúltnyolcév, stb. Korrupció? Nehéz szó, nem értem. Ennyire egyszerű. Tapsolj te is!
2016. okt. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Menj és csapj az asztalra.
2016. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Amíg mindenki azt várja, hogy valaki más az asztalra csapjon helyette, addig semmi nem fog változni. Kellően sok embernek kell egyszerre az asztalra csapnia, de mivel a népünk sosem az összetartásáról volt híres, ez valószínűleg belátható időn belül nem történik meg.
2016. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én tiszteletben tartom a demokráciát. Ha a magyarok többségének egy aljas, kapzsi és végtelenül primitív kormányra van szüksége, ami még a fényt is ellopja az égről, akkor legyen ez. Engem nem érint ez, egy atomcsapáson kívül nem sok minden tudná befolyásolni az életem, szóval felőlem aztán röföghet akármennyi disznó a parlamentben, ha erre van igény, akkor így legyen, ezt pedig mindennemű cinizmus nélkül mondom.
2016. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Juhász Péter aki évek óta baráti kölcsönökből él a rózsdombon?
2016. okt. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

No lám, Juhász Péter feszegeti a sok százmilliós Rogán féle ingatlan ügyeket, és a pártpropaganda olyan szinten lejáratja ezért cserébe, hogy a proli szemében még ő lesz a korrupt, holott ő pont hogy tisztázta magát, hogy miből fizeti a 200 ezres albérletet, csak nyilván a propaganda média ezt nem adja le.


Ezért nem fognak tömegesen asztalra csapni. A proli meg még tapsikol is a Fideszes lopásoknak, mert ő maga is épp olyan mutyista.


Ebben az országban nem néhány ezer politikustól, hanem több millió tücsöktől kell megvédenie magát a néhány százezer becsületes embernek.

2016. okt. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Juhász Péter aki évek óta baráti kölcsönökből él a rózsdombon?"


Látod én azt nem tudom, hogy a rózsadombon él, de azt tudom, hogy mit tesz nap mint nap a korrupció ellen. Ezek szerint te pont fordítva vagy ezzel.

2016. okt. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!