Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Annak miért van hírértéke,...

Annak miért van hírértéke, hogy a migránsok/bevándorlók/menekültek használnak telefont?

Figyelt kérdés

Forrást most nem fogok tudni mutatni, de TV-ben is beszéltek róla, online cikkben is olvastam és felháborodott kommenteket is olvastam arról, hogy a migránsoknak van telefonja, okostelefonja.

Mi ebben a nagy szám, ha valakinek 2016ban van okostelefonja?



2016. okt. 15. 10:25
1 2
 11/15 partizana ***** válasza:

Ha nem gazdasági bevándorló akkor miért nem állt meg Törökországban? Vagy miért erre indult el egyáltalán? Irak, Libanon, Izrael, Jordánia talán nem volt lehetőség? Izrael persze nem fogadja be őket annál okosabb, de a többi ország számukra vallásilag is elfogadhatóbb hely, mint a csúnya rasszista keresztény vagy ateista júróp.


Mellesleg a háború nem most kezdődött, miért mégis most van a legnagyobb hullám? Kicsit gondolkodni is kéne mielőtt mindenkit beakartok fogadni. Valamiért Ausztrália és Izrael sem teszi, talán van agyuk?

2016. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"Valamiért Ausztrália és Izrael sem teszi, talán van agyuk?"


Hát a ballibáknál több eszük van annyi biztos. Meg az eu-s főgóréknál is.

2016. okt. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
11-12, ti elolvastátok a kérdést?
2016. okt. 20. 19:25
 14/15 partizana ***** válasza:
A kérdésre is válaszoltam korábban, most az utána lévő válaszokra reagáltam.
2016. okt. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

" A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad."


A %-od egyben az IQ-dat is tükrözi te senki! :D

2017. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!