Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tervez a kormány tenni a...

Mit tervez a kormány tenni a munkanélküliekkel, hogyha szó szerint minden segélyt és ellátást eltöröl jövőre?

Figyelt kérdés
Nem abszurdum ez? Komolyan igy akarja megszüntetni a munkanélküliséget, hogy nem vesz róla tudomást?

2016. okt. 14. 18:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

5: Olyan városban lakunk, ahol van egy b..ott nagy ipari park. 200 km-ről és a határon túlról hoznak munkaerőt, adnak szállást, normális a fizetés (nem sz..ros 120 ezer).

És ebben a városban is vannak rengetegen, akik inkább segélyből élnek, sorra potyogtatják a gyereket, és felszedik az aknafedelet hogy leadják a MÉH-ben, mert kényelmesebb, mint dolgozni.



Ezt a "minden segélyt eltörölnek" dumát meg bocs, de nem hiszem el! Majd ha látom, esetleg akkor!

Amíg ebben a tetű országban több segélyes és nyugdíjas van, mint dolgozó és adófizető, addig mindig az előbbieknek kedveznek, akik választást akarnak nyerni.


Én meg úgy hallottam, hogy alapjövedelem lesz, amit mindenki kap, ha dolgozik, ha nem. A gyerekek is kapják.


Most akkor melyik?

;)

2016. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kell a dolgos munkáskéz az Orbán bányákba, a szőlőbirtokokra, a nemzet gázszerelője nevén megszerzett Ramada Hotelba, a veje által megszerzett kastélyokba s a többi helyre.
2016. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a segély nem rossz rendszer, mert amikor mondjuk kirúgnak valakit, még meg tud élni pár hónapig. Gondolom, ezért hozták létre.
2016. okt. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Jelenleg Magyarországon csak az nem talál munkát, aki nem akar. Aki nem akar dolgozni, az meg felőlem nyugodtan éhen dögölhet.
2016. okt. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!