Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tervez a kormány tenni a...

Mit tervez a kormány tenni a munkanélküliekkel, hogyha szó szerint minden segélyt és ellátást eltöröl jövőre?

Figyelt kérdés
Nem abszurdum ez? Komolyan igy akarja megszüntetni a munkanélküliséget, hogy nem vesz róla tudomást?

2016. okt. 14. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Én azt találom abszurdumnak, hogy egyesek a 22 ezer ft os segélyt siratják, miközben "47 ezer ftból nem lehet megélni."
2016. okt. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Végre jobban megéri majd dolgozni, mint otthon se.gget vakarni.
2016. okt. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Azt sejtheted, hogy az indiánok 0,1 másodperc alatt fogják laposra verni a kormányt a segélyek megvonásának pillanatában, szóval attól nem kell tartani, hogy nálunk munkaalapú társadalom lesz.
2016. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ja nem :

[link]

2016. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
2-es! Hol dolgozzanak, akik nem találnak munkahelyet? Sok helyen még a diplomások sem találnak munkát, és a munkanélküliség egyre, nő nem csökken.
2016. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%

Jaaa hát te nem is tudood? Nálunk nincs ilyen hogy munkanélkülii, itt a Názáreti Viktor irányít! Ne sérts meg!

Mindjárt jönnek a szavazók, úgyhogy erre értelmes választ nem kapsz... mert csak hurrogni fognak..

2016. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Lehet így lesz én nem hallottam. Mondjuk legtöbben a közmunkával megelégednek legalábbis felénk. Itt van munka mégis ugyanazok vannak közmunkán évek óta.
2016. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

"Hol dolgozzanak, akik nem találnak munkahelyet? Sok helyen még a diplomások sem találnak munkát, és a munkanélküliség egyre, nő nem csökken."


süket duma... el kell dönteni, hogy dolgozni, vagy válogatni akar az ember

nekem ne mesélje be egy bölcsész se, hogy nem mondták meg neki jó előre, hogy a mekiben fog kikötni

2016. okt. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Na ja.

Munka van, az más kérdés, hogy könnyebb lábat lógatni.

2016. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A munkanélkülieknek a munkaügy fog majd munkát adni,közmunka formájában
2016. okt. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!