Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Segítség, mit tegyek? A...

Segítség, mit tegyek? A cigányok ellepték a lakásunk!

Figyelt kérdés

A család egyik barátjához beköltöztek, mint albérlők. Az illető akinél laknak, elutazott az unokatesójához, ezek a nyomingerek meg már szinte azt hiszik, hogy átjáróház vagyunk. Most egyedül vannak otthon, és mivel csak minket ismernek, napjába 8x csengetnek és kopognak, jönnek ide cigiért, meg minden sz*rért. Egyszerűen elegem van belőlük, anyám és apám ugyanúgy kezdi unni. A hab a tortán, hogy a szomszéd lépcsőházba laknak és napjába 4x jönnek ide. Nagyon jól tudják hogy kezdjük unni, legutóbb durva megjegyzéseket tettem nekik. Egyik fülükön be, a másikon ki. Mit tegyek? Közöljem velük hogy ide többé ne jöjjenek? Sajnos ettől félek, mert vagy 5- en vannak a lakásba, mind ilyen undorító ember, egyszerűen lehajítanám őket az emeletről. Most nincsenek itt, de idők kérdése és megint idejönnek.


(bocs a kategóriáért, de nem tudtam hova tenni.)


2010. ápr. 25. 12:21
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Én mint laikus mondom:

Rendőrség, de ha az nem segít akkor keresd fel a gárdát, írj nekik levelet. Nem tudom pontosan az oldalukat, majd hátha megírja valaki, de van esély hogy segítenek, másnak is segítettek már hasonlóban.


Ha egyik sem jön be, akkor nem tudom...

2010. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
69%
Nem értem... Hogy nem lehet ezeket kiírtani a p*csába? Miért nem lehet úgy, mint anno, mikor a csóri zsidókat üldözték? Össze kéne fogni, gettókba rakni őket, aztán meg mehetnek a gázkamrákba...
2010. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
72%

Egy ismerős is hasonlóképp járt ilyenek voltak a szomszédok jól el voltak egymás mellet ha kértek kaptak amikor meg részegen kihogyozta magát az illető a saját háza előtt akkor meg feljelentették hálából ,hogy pedofil és 4 évet ült a cigányok miatt minden alap nélkül csak azért mert a rajkók kirohantak az utcára,hogy vajon mi csurog.

Az én jóslatom szerint 50-60 éven belül megsokszorozódik a skinheadek száma és egyéb cigánygyűlölő embereké és ez csunya dolgokhoz vezet majd és a cigányok húzzák a rövidebbet ha a magyarokonn múlik de valakik úgy is beleszólnak majd.

2010. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:

fenyegesd meg őket, vagy szólj egy haverodnak hogy húzzon valami álruhát hogy ne tudják hogy ki ő és veresd szét vele(halál komolyan)viszont ha nincs egy kigyúrt haverod

csináld azt hogy járj el kondoterembe és ott ismerkedj meg egy nagy állattal(halál komoly)mond neki húzzon álruhát és verje szét őket

2010. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Szerintem hívj egy skinheadet!
2011. okt. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!