Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Segítség, mit tegyek? A...

Segítség, mit tegyek? A cigányok ellepték a lakásunk!

Figyelt kérdés

A család egyik barátjához beköltöztek, mint albérlők. Az illető akinél laknak, elutazott az unokatesójához, ezek a nyomingerek meg már szinte azt hiszik, hogy átjáróház vagyunk. Most egyedül vannak otthon, és mivel csak minket ismernek, napjába 8x csengetnek és kopognak, jönnek ide cigiért, meg minden sz*rért. Egyszerűen elegem van belőlük, anyám és apám ugyanúgy kezdi unni. A hab a tortán, hogy a szomszéd lépcsőházba laknak és napjába 4x jönnek ide. Nagyon jól tudják hogy kezdjük unni, legutóbb durva megjegyzéseket tettem nekik. Egyik fülükön be, a másikon ki. Mit tegyek? Közöljem velük hogy ide többé ne jöjjenek? Sajnos ettől félek, mert vagy 5- en vannak a lakásba, mind ilyen undorító ember, egyszerűen lehajítanám őket az emeletről. Most nincsenek itt, de idők kérdése és megint idejönnek.


(bocs a kategóriáért, de nem tudtam hova tenni.)


2010. ápr. 25. 12:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%

Kapcsolj be valami dít metált, azt ki nem állhatják, meg félnek is tőle.


Obituary, Cannibal Corpse ilyesmi. A ház közelébe se mernek majd menni.

2010. ápr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%

Egyik ismerősömnél az volt, hogy a cigányok csak fogták magukat és beköltöztek egy weekend házba, amit persze az ismerősöm épített fából. Be volt rendezve, meg minden.

Teljesen jogtalanul költöztek be, majd ismerősöm ment volna oda, hogy kilakoltassa őket. Mire odaért, a ház eltűnt. Ez halál komoly, a házból semmi nem volt, mert mindent elvittek

2010. ápr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
88%
Készíts molotovkoktélt aztán dobd közéjük! Vagy kínáld meg őket mérgezett sütivel. Had hulljon a férgese!
2010. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%

Az volt az idióta, aki kiadta nekik a lakást. Én a helyedben őt hívnám fel, hogy tegyen rendet. Kérje meg őket szépen, hogy ne zaklassanak titeket, és ha nem megy szép szóval, akkor tegye ki őket a fenébe.


Pont ez a baj, hogy mindig, minden rájuk van hagyva. Én ajtót sem nyitnék nekik a helyedben, és közölném, hogy ha nem mennek el, hívom a rendőrt.

Egyébként nem a te dolgod, hogy rendet tegyél, hanem a szüleidé. Konkrétan apádé. Ne engedjétek, hogy zaklassanak titeket, mert sosem fogtok megszabadulni tőlük!

2010. ápr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
De komolyan nem tudom, mit csináljak. Mivel a mellettünk lévő lépcsőházba laknak, így többen panaszkodtak hogy nagy hanggal vannak. Én nem hallom, csak amikor jönnek, akkor idegesít. Az egyik nőnek már rohadnak a fogai, a másik meg olyan fogyatékos hogy látszik rajta xD
2010. ápr. 25. 12:39
 6/35 A kérdező kommentje:

Jogos, hogy szüleimé, de apám nem tesz rendet, mindenki vádaskodik, hogy ki legyen az aki elküldi őket. Ha nem ők, akkor én. Kül. 19 vagyok, jogosan tenném ki őket innen.


Igen, a lakás tulaja a kilakoltatás szélén, minden fillérre szüksége van. Ezek a retkek meg nem fizetnek neki. :@ Az is egy nyámnyila ember, egyedül én lennék az aki be merne nekik pofázni valami komolyabbat :D

2010. ápr. 25. 12:44
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Tudod hogy működik a kézigránát?
2010. ápr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
jó, most már normális válaszokat várok (tisztelet a kivételnek :D)
2010. ápr. 25. 12:53
 9/35 anonim ***** válasza:
98%
főzz egy jó pörköltet, vegyél egy láda sört, ...és hívj meg magadhoz egy Magyar Gárda szakaszt vacsorára,....aztán ha megint csöngetnek a retkes népfeleslegek, akkor nyissanak ajtót neki a gárdisták,...meglátod soha többé nem jönnek a cigók oda!:))))))))
2010. ápr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
90%

"..minden fillérre szüksége van. Ezek a retkek meg nem fizetnek neki.."

Tehát nincs belőle haszon, csak kár.

Fel kell mondani a szerződést (ha van), és vagy jogszerűen vagy erővel ki kell lakoltatni őket.

Én sem adtam ki a lakást cigánynak, hiába nézett ki rendesnek, gazdagnak, stb. mert ez csak a látszat és jönnek a rokonai is.

A magyar jogállamban nem bíznék, inkább 3-4 erősebb, marcona haver, vagy fizetett riogató ember kell (pl.kocsmából) aki segít meggyőzni őket, hogy a gyors távozás az egyetlen esélyük.

Ez van, tiszta Latin-Amerika.

2010. ápr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!