Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Origo mikor lett a kormány...

Az Origo mikor lett a kormány szócsöve?

Figyelt kérdés
A magyarországi média helyzetével nagyjában vagyok, csak az Origo az, aminek a sorsáról úgy néz ki, valamennyire lemaradtam. Sosem olvastam túl gyakran Origót, de régebben, úgy tudtam, inkább balos irányultságú, a mostani ellenzékhez húzó oldal volt. Nemrég viszont tapasztalom, hogy az Origót is bedarálta a kormány, és már egy csomó más ember is kormányszócsőként tartja számon. Mikor történt ez? A Wikipédia szerint a Magyar Telekom a tulajdonos, de ez furcsának tűnik, mert a Telekom és a kormány nincsenek jó viszonyban, szóval gondoltam, ez már biztos elavult infó. De akkor kinek a kezében van az Origo most?

2016. okt. 6. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amióta Sáling Gergő nyomta a Fidesz tyúkszemét és politikai nyomásgyakorlásból menesztették őt.
2016. okt. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2014-ben elég sok cikket lehoztak Lázár külföldi útjairól, amiket az állam fizetett és ez nem tetszett a főuraknak...
2016. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! A válaszaitok alapján elkezdtem keresgélni, és találtam néhány cikket arról, hogy igazából 2015 végén a Telekom már eladta az Origót, de ezek szerint akkor már azelőtt megtörtént a váltás? Érdekes.
2016. okt. 6. 18:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Undormány az új Origo.
2016. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezd olyanná válni, mint a 888, Magyar Idők, Pesti Srácok és hasonló hányadékok!
2016. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én attól tartok, hogy egyszer az Index is ilyen lesz majd.
2016. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
A mostani Index se sokkal jobb csak baloldali. És persze mindíg van egy kis holokauszt is
2016. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,de tény,hogy a mai és a "régi" Origo között,zongorázni lehet a különbséget.És nem a mai javára. Viszont,azt hiszem minden olyan médiára ez vár,amely kritizálni meri a kormányt.Vagy legalábbis megpróbálkoznak a "bekebelezésükkel".
2016. okt. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pro Patria ***** válasza:
100%

Kapok linket 3 "régi" cikkből, és 3 "újból" az összehasonlításhoz?

Magamtól is olvashatnék, de jobban elvezet, ha az állítást megfogalmazó mutat rá, pontosan mire gondol.

2016. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!