Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van aki igennel szavazott?

Van aki igennel szavazott?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy a tíltakozók otthon maradtak, de van annyira iszlámbarát valaki vagy kormányellenes, hogy azért menjen el, hogy igennel szavazzon?
2016. okt. 2. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Menj fel youtubera hallgass meg egy jó zenét és nézd meg, hogy csupán likeokat kap e vagy sem. És megkapod a kérdésedre a választ.
2016. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Iszlám barátot idézek:


"Én szeretném Önöket megnyugtatni és biztosítani a felől, hogy itt mindenkit tisztelettel fogadnak, az iszlám világból érkezetteket is tisztelettel fogadják. Az iszlámot, az Önök civilizációs gyökereit itt rendkívül nagyra értékelik, mi úgy tekintünk arra, mint egy nagy lelki és szellemi építményre, amely nélkül a világnak azon a részén sem béke, sem boldogság, sem kiegyensúlyozott emberi élet nem jöhetne létre. Ezért számunkra az iszlám világból érkezett emberek nem fenyegetést jelentenek, hanem egy magas civilizáció képviselőiként üdvözöljük őket, és nem szégyellünk időnként tanulni sem tőlük."


[link]

2016. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Igen bizonyára lesz olyan aki majd igennel szavaz vagy otthon marad , aki trágyadombot akar Magyarországra dafkéből . Én memmel szavaztam , remélem meglesz az érvényesség . Sok a közömbös ember sajnos .
2016. okt. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igennel szavaztam, mert Orbán azt ígérte, hogy ha az igenek győznek, akkor lemond. Remélem valóra válik.
2016. okt. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden politikai gondolat nélkül, pusztán a kérdés értelmezése, valamint a valósággal való összevetése alapján elmondhatom: az "igen" e helyzetben nem jelent iszlámbarátságot. E helyzetben kizárólag kormányellenességet jelent. Véleményem szerint ezt az állapotot sokkal hatékonyabban és világosabban is ki lehet fejezni. De hát az emberek nem egyformák.
2016. okt. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!