Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted miért nincs Tarlós...

Szerinted miért nincs Tarlós Istvánnak facebook oldala?

Figyelt kérdés

a) Nem tudja az internetet használni.

b) Nem bírja a kritikát, nem akarja hogy elmondják az emberek ott a véleményük róla.

c) A facebook túl liberális!


(Hozzáteszem több világváros (főváros) polgármesterének van facebook oldala. Pl.: Virginia Raggi (Róma), Sadiq Khan (London), Ivo Nesrovnal (Pozsony), Michael Müller (Berlin) stb. stb.)


2016. szept. 30. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Igen! Lehet hogy ezeknek a polgármestereknek van face oldaluk, de az tuti hogy nem ők kezelik.
2016. szept. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MolotovPunk ***** válasza:
94%

Attól,hogy a felsoroltaknak van facebook profiljuk az nem jelenti azt,hogy rendszeresen használják is.Továbbá az is kérdéses,hogy egyáltalán használják e?

Nekem évek óta nincsen fészem,mert nincs szükségem rá.

Barátaim pedig más módon is eltudnak érni,ha bulizásra vagy valamilyen más eseményre hívnak.

(Szerintem el sem hinnéd,milyen sokan nem használnak facebookot.)

Szerintem Tarlósnak azért nincsen fésze,mert egyszerűen nem érdekli őt az az oldal.


[link]

2016. szept. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1: Azért mikor live videót tesznek ki amin rajta vannak, meg hitelesített oldaluk van azért megkérőjelezhetetlen hogy ki használja...


#2: Azért téged egyszerű állampolgárt egy főpolgármesterrel ne keverjük már össze. Te nem tartozol senkinek elszámolással még ő akár több millió embernek igen. Nem véletlen főpolgármester.

2016. szept. 30. 13:37
 4/4 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Akkor úgy írom,hogy megértsd te is kedves kérdező.Sok híres ember nem használ fészet.Amúgy meg nem facebookon kell beszámolnia a polgármesternek adott dolgokról,hanem a nagy nyilvánosság előtt élőben...
2016. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!