Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik ezt mondják, azok honnan...

Akik ezt mondják, azok honnan veszik, hogy a mostani 1300 migráns kötelező elbírálása csak a kezdet, és rengeteget fog küldeni még az EU?

Figyelt kérdés
2016. szept. 28. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Ezt csakis onnan veszik, hogy a Fidesz 15 percenként nyomja az agyukba, mit tesz a csúnya Brüsszel, hogy "erőszakkal, kényszerrel telepít ide több százezer illegális bevándorlót"!

Többször is el lett hangoztatva, hogy nem arról szól az egész, ahogy azt a kormány említi napi szinten!

1300 menedékkérő ideiglenes elhelyezését KÉRI Brüsszel az EU-s tagországoktól!

Ha elfogadják a menedékkérők menedékjogi kérelmét, TOVÁBB MENNEK a menekültek!

Egy menekült nem akar Magyarországon maradni!

Csak ugye már látható, hogy az agymosás kifejtette hatását, már milliók rettegnek a menekültektől!

A napokban találkoztam 5 menekülttel, elmentek mellettem és meg sem nyikkantak, de nem is piszkáltak!

Piszkosul tud hazudni a kormány!

2016. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem következtetnek, ha még több "migrács" érkezik Arábiából, akkor azokat is a kvótarendszer alapján akarják majd szétosztani a tagállamok közt.

(nem mintha sokat számítana, egyetlen "migrács" se akarna ittmaradni Orbánisztánban)

2016. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudtad? Több millió migránst fog ideküldeni az EU csak holnap. Megmondta a FideszTV is.
2016. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Mennyi migráns jött betelepedési kötvénnyel, tudja valaki? Pintér mondott 18.000-et úgy emlékszem. Bár annyit terelnek, semmit nem bírnak konkrétan megmondani.
2016. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Ma már azt is mondták, hogy elveszik a hajléktalanok munkáját. Vagy lakását? Nem értettem rendesen.
2016. szept. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Mert a droidok kósalalinak is beszopták a charterjáratos mesét. Lassúak azok a gépek...
2016. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azt hiszik az aktuális 1300 migráns betelepítése precedensértékű.


A racionalitásig még nem jutottak el.


Kíváncsi vagyok mit csinál majd a sok "honvédő" mikor kiderül hogy a népszavazás valóban nem ügydöntő, és 1300ból 2 marad itt, azoknak is eltört a lába. Milliók ki az ablakon, és még tapsolnak is hozzá.

2016. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
1300 ember miatt nem vergődne enyit az EU, nem fenegetőznének emberenkénti 78 milliós birsággal és nem fenyegetőznének az EU-ból való kizárás lehetőségével.
2016. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ez az 1300 állítólag (ezt olvastam, indexen vagy origón) 1,59%-a a most szétosztani kívánt migránsoknak. Azaz a 100%, azaz a szétosztani kívánt migránsok száma kb 80000. A kérdés, hogy ha eddig másfélmillió jött, akkor mi lesz a többi 1420000 migránssal? Azok maradnak ahol vannak? Akkor ez a 80000, már szinte semmi azokhoz képest, akár maradhatnának is ott, ahol vannak.
2016. szept. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdés, hogy ha eddig másfélmillió jött, akkor mi lesz a többi 1420000 migránssal?"


A 2015-ös MENEKÜLTEKET osztják szét, nem az összes migránst. Ez kb. 2-300.000 ember. Nem tudom belegondoltál-e, de mégis mi az istenért osztana szét bárki olyan embereket, akik csak odamentek az országba? És hogyan? Ennek semmi, de a világon semmi értelme. Azokat lehet és érdemes szétosztani, akik menekültkérelmet adtak be, és így menekültként mindenfélére jogosultak. Ahmedet aki csak dolgozni jött, nem is tudnák sehova osztani, nem is akarják, és egyáltalán nem lenne semmi értelme. És nem az összes menekültet, csak annyit, hogy a németek kicsit levegőhöz jussanak. Szóval a másfél millióból olyan 1,2-1,3 millióval nem lesz semmi. A maradéknak arról a kb. harmadáról vitatkozunk, akiket a németek nem tudtak elhelyezni.


Egyébként, mint már sokszor leírtam, ez az egész kvóta dolog nem működik. Lettország 23 menekültet fogadott be, és egy héten belül 21 visszament Németországba. Magyarországról is mind az 1300 húzna el a francba, hiszen még a magyarok is húznak el. Az egész egy műbalhé. Még ha be is vezetik a kvótarendszert, ami nem valószínű, akkor is annyi hatása lesz, hogy 1200 vonatjegyet ingyen kell kiadnunk. Oda-vissza.

2016. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!