Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi volt a tegnapi robbantas...

Mi volt a tegnapi robbantas szerintetek? Kell felni?

Figyelt kérdés
Kvara felek, remelem nem ilyen terror szr volt, hanem (sajnos) vmi paraszt csinalta.
2016. szept. 25. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Az üzlet nem fizetett védelmi pénzt.
2016. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hat mi is arra gondolunk, hogy ilyen "alvilagi" leszamolas volt
2016. szept. 25. 18:04
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem te robbantottál akkor nincsmitől félned.
2016. szept. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Igen, a Fidesz ezt szeretné. Én meg azt modom, döntsd el magad, hogy alaptalan félelemben kívánsz élni,vagy sem.
2016. szept. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
ne félj semmitől, egyszer úgyis meghalsz.
2016. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
alvilági leszámolást ma már nem így csinálják. ha megfélemlíteni akarod, felbérelsz egy csapat cigányt és elvereted. ha ki akarod nyírni, fogadsz egy bérgyilkost, az egy pisztollyal lelövi.
2016. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Választások előtti zavarkeltés kormányzati megbízásból,semmi más..
2016. szept. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

A délszláv háború idején, többször robbant mellettem gránát, szétlőtték a bokám és szilánkot is kaptam. Félni még ott sem kellett, nem volt ilyen előírás. Te mitől akarsz? Holmi tőled 10kmre lévő szirszar robbantásoktól?

Itt még embereket sem igazán beleznek, egykét robbantástól mit akarsz remegni?

2016. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Azért elég vicces az emberek gondolkodása, mint a kérdezőé is.


Érdekes ez a kettős mérce. Ha terroristák robbantgatnak akkor forr a hangulat, mindenki vért követel, mindenki retteg. Bezzeg ha "csak" egy alvilági leszámolásról, vagy agyament honbeli ámokfutásáról van szó, akkor rögtön nyugodtabban alszik az átlag polgár...

2016. szept. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9es! igen, mert tudom, hogy egy banda mondjuk engem alaptalanul vagy barki mast nem robbant fel. viszont egy terrorista balfsz, ok nelkul.


... hogy politizaljak is, amit gyulolok, ezert nem kene befogadni ide OLYAN mikransokat, akik a zold hataron jonnek be, illetve nem akarnak beilleszkedni. De ez most mindegy.


Amugy azota nyilatkozott a rendorseg, hogy a ket rendor ellen iranyult a tamadas.

2016. szept. 25. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!