Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, rájöttetek hogy...

Jobbikosok, rájöttetek hogy ez a 17% valójában nem 17%?

Figyelt kérdés

Ugye mert most így a Fidesznek 54%-a van, és ha ez felmegy mondjuk 66%-ra, akkor értelemszerűen a többi pártnak jóval kevesebb százaléka lesz a parlamentben?


Tehát mondjuk: Fidesz 66%

MSZP: 16%

Jobbik 13%

LMP 5%.


És azért ez így már jóval szerényebb eredmény.

Bár számukra a lényeg úgyis az, hogy bent legyenek, és fényt deríthessenek a Fidesz sok sötét titkára.


2010. ápr. 23. 18:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

mért hja így vesszük és nagyon fel megy


akkor az lmp kiesik vagy mi lesz?

2010. ápr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Micsoda felfedezés.
2010. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

És azért ez így már jóval szerényebb eredmény.

Bár számukra a lényeg úgyis az, hogy bent legyenek, és fényt deríthessenek a Fidesz sok sötét titkára



Ennél sokkal több!


Ugyan is, most lesz az első olyan párt a parlamentben, ami ha innen ha onnan, ha az aktuális jelenből, ha a múltból mutat nem 100% nam nemtei elhajlást.

Már is rajta lesz az ügyön.

2010. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
nemzeti
2010. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nem esik ki az LMP, csak jelentősen csökken a parlamenti súlya.

A magyar választási rendszer a nagy pártoknak kedvez, a kisebbeket meg szívatja.

Lehet oltani, én tényleg nem rég jöttem rá erre, pár napja:).

2010. ápr. 23. 19:06
 6/24 A kérdező kommentje:

100% nemzeti elhajlás, vagy mi?

Bocs, nekem kicsit zavaros az a komment.

2010. ápr. 23. 19:07
 7/24 anonim ***** válasza:

A Fidesz népszerűsége rohamosan csökkenni fog. Nagyon sok beígért dolgot nem fognak tudni teljesíteni, amit 8 éve szajkóznak, amit egyértelműen kampányfogásként használtak fel.


Már megy a nagy mellébeszélés az adócsökkentésről, amiről egészen idáig az volt a vélemények Viktornak hogy anélkül nem megy, azonnali adócsökkentésre lenne szükség. Tessék a lehetőség adott, most megy a duma.


Továbbá még mindig megválaszolatlan a Kubatov féle hangfelvétel. Kósa Lajos csak úgy vállalta a szemközt című műsorban a szereplést, hogyha erről a témáról nem kérdezik. Hát milyen dolog ez?! Egyelőre a média próbálja nem nagydobra verni ezeket a tényeket, de sokáig nem fog menni.

2010. ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

"Nem esik ki az LMP, csak jelentősen csökken a parlamenti súlya.

A magyar választási rendszer a nagy pártoknak kedvez, a kisebbeket meg szívatja.

Lehet oltani, én tényleg nem rég jöttem rá erre, pár napja:).


"


mér ha 4% csökken a jobbik


akkor az lmp simán kieshet

2010. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Április 25-e után lehet akármekkora a népszerűsége a Fidesznek.

Az MSZP is a 20% alatti népszerűségével kormányzott még majd 3 éven keresztül.

2010. ápr. 23. 19:13
 10/24 A kérdező kommentje:

Nem, mert valamennyi fix helyük már így is van a parlamentben. Az eddig elosztott helyeknek a 7%-a van meg nekik.

De még van egy csomó hely (mandátum), aminek a sorsa majd 25-én dől el, tehát az egészhez képest ez nem 7%, hanem sokkal kevesebb, de biztos nem 0.

2010. ápr. 23. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!