Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki a jobbikon kívül...

Ha valaki a jobbikon kívül tagja valamely pártnak (fidesz, mszp, lmp) attól még lehet gárdista?

Figyelt kérdés
Mert gondolom a jobbik nem kizáró ok. Na de többi?
2010. ápr. 23. 16:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
60%

"Valaki militari b&zi, valaki simán b&zi és szeret férfiak közt lenni."


valaki meg szereti a hazáját

...

és ez 99,999999999999999 százalékban így van

a gárdában meg vegyesen vannak nők is bukta

2010. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Nem politikai alapon működik. De azért a Gárdának van egy ideológiája, ami nem egyezik az mszp vagy az lmp ideológiájával, ezt próbáltam magyarázni az előbb.


Éppen ezért ha mszp-s vagy, akkor valószínű nem sok keresnivalód van ott. De amúgy tényleg nem kérdezik meg, kire szavaztál, de szerintem a gárdisták is szoktak politizálni, rengeteg időt töltenek együtt, így hamar kiderülne, hogy mit képviselsz.


A lényeg annyi: ha alapvetően egyetértesz a Gárda ideológiájával, akkor van keresnivalód ott, ha meg nem, akkor semmi értelme az egésznek. De épp ezért nem is keresik sem az mszp-sek, sem az lmp-sek a Gárdát.

2010. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Hát a Fideszből biztos kivágják... De én ismerek olyan fideszest (bár nem tag), aki nagyon örül a Gárda létezésének és nagy reményeket fűz hozzájuk, jobban bízik bennük mint a rendőrökben.
2010. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
33%
A gárda, olyan mint egy motorostalálkozó motorok nélkül.
2010. ápr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

:)

Még az elején volt valami kémkedős szöveg, na itt felötlött bennem a gondolat hogy ugyan mi után lehetne kémkedni? Hogy hogyan fogják majd pakolni a homokzsákot vagy mi?

2010. ápr. 23. 16:49
 16/25 anonim ***** válasza:
41%
Ugyan hol és mikor pakolt homokzsákot a Gárda? Lehet,hbogy egy-kettő közülük ott volt valahol,de szervezetten biztosan nem voltak egyetlen árvíznél sem.
2010. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom de itt a fórumon folyton ezt olvastam hogy mennyire hasznosak mert árvíznél segítenek meg ilyesmi
2010. ápr. 23. 17:00
 18/25 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
56%

gárdista nem feltétlenül = Jobbikos

gárdista = magyar

2010. ápr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Kérdező... Voltak már olyan esetek, amikor is olyan embereket csíptek fülön, akiket a Gárdába küldet és információt szolgáltattak ki... Hogy mi a cél? Hogyan lehet a leghatásosabban bomlasztani a Gárdát. Hogy miért? Ha szétesik a Gárda az egy kicsit azért kihat a Jobbikra is.


Egyébként igen, voltak szervezetten segíteni az árvizeknél. Tudjátok miért nem hallottatok róla? Mert a tv ezt úgy mondta be, hogy "egy szervezet" is segített... Ha megfigyeltétek csak akkor mondják ki a szervezet nevét, amikor kínos helyzetbe lehet hozni. Amikor jó fényben tűnhetnének fel, akkor csak "egy szervezet".

2010. ápr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!