Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az októberi népszavazáson, mi...

Az októberi népszavazáson, mi a felelős döntés?

Figyelt kérdés

Igen : engedjünk be akárhányt migránst. Kezdetben pár százezret, aztán később az elhúzódó szír háborúval amennyit Brüsszel jónak lát?


Nem : Nincs szükségünk még ide szegényekre, így is van elég éhes száj?


2016. szept. 18. 19:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges az egész népszavazás. OV egyértelműen politikai tőke kovácsolására használja fel az egészet. Brüsszelre ugyanis semmiféle ráhatással nem lesz a népszavazás végkimenetele. Másrészt a kvótarendszer amúgyis bukott ötlet. Valaki előttem már jól leírta, hogy a Lettország által önként befogadott két tucat bevándorló pár hét után már ismét Németországban volt. Hiába köteleznének minket Xezer ember befogadására, rövid időn belül ők is felszívódnának.
2016. szept. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem kizárólag az érvénytelen szavazat az emberileg emelt fővel vállalható.


Mivel a népszavazásnak semmilyen közjogi következménye nincsen, az egész tulajdonképpen egy ÖNVALLOMÁS, magam minősítése. A tendenciózus, provokatív, manipulatív módon feltett kérdés miatt nem lehet rá jól válaszolni.


Miért? Azért, mert önmagamat minősítem, a válaszok pedig ezt jelentik:


1. IGEN = hazaáruló vagyok, aki az országomat gyarmattá akarom tenni, és kifejezetten azt akarom, hogy az Európai Unió nem magyar állampolgárokat telepíthessen be Magyarországra. Olyan aljas, sunyi módon tették fel a kérdést, hogy ha igent szavazok, azzal nem csak azt mondom, hogy a háború elől menekülő, szerencsétlenül járt MENEKÜLT embereket fogadjuk be (átmenetileg vagy örökre), hanem azt mondom, hogy az EU BÁRKIT betelepíthessen, kolonizálhasson a magyar országgyűlés akarata nélkül. Például húsz millió franciát is, vagy harminc millió németet is, ha akarja, egyszerűen ide telepíthessen a megkérdezésünk nélkül, én pedig azt írom alá, hogy ezt AKAROM!!! Ilyen sunyi, aljas, gerinctelen, hányadék módon fogalmazták meg ezt a kérdést, hogy erre nem lehet igent ikszelni épelméjű embernek, mert azzal azt írom alá, hogy hazaáruló vagyok, az ország gyarmatosítását támogatom!


2. NEM = egy hülye, szellemileg alultáplált Orbánhívő vagyok, akit egy impertinens, kretén kérdés megválaszolására rá lehetett bírni, tudva, hogy úgy tették fel, hogy ne létezzen más válasz. Persze, hogy nem akarom, hogy BÁRKIT ide lehessen telepíteni EU-döntéssel az akaratunk ellenére. Nem akarom például, hogy ide lehessen telepíteni hetvenöt millió jóltáplált, gazdag német állampolgárt, nem akarom, hogy Maggyarország gyarmat legyen. KI AKARJA EZT?! SENKI! CSAKHOGY AZ EU SE AKARJA, hazugság az egész!

Ha NEMMEL szavazok, a saját hülyeségi bizonyítványomat állítom ki, azt is aláírhatnám, hogy "IDIÓTA VAGYOK, AKIT NYUGODTAN PALIRA LEHET VENNI, CSAK ÍGY TOVÁBB, KEDVES KORMÁNY!"

Nem beszélve a dolog másodlagos jelentéséről: mert azt is aláírom, hogy érzéketlen vagyok más emberek nyomora iránt, hogy ingyenélő parazita vagyok, akinek az EU pénze kell, de az ezzel járó kötelezettségek, nehézségek már nem kellenek, hogy Orbánimádó vagyok, hogy az EU egységének és a szolodaritásnak az ellensége vagyok, és még nagyon-nagyon sok mindent, ami a dolog MÁSODLAGOS jelentéséhez tartozik.

De az elsődleges jelentése csak annyi, hogy egy HÜLYE vagyok, akit hülyének lehet nézni, akinek hülye kérdéseket lehet feltenni, a szájába rágva a hülye válaszokat is. Ezt írom alá, ha nemmel válaszolok. A saját kreténségi bizonyítványomat.


3. Ha nem megyek el szavazni, azzal azt üzenem, hogy NEM ÉRDEKEL semmi, sem a hazám sorsa, sem az EU, sem a menekültek, de még az sem, hogy egy ilyen ÁLSZENT, ELMEBETEG, minden magyar választót egy idióta agyhalottnak tekintő, hazug és manipulatív álnépszavazást meg lehet csinálni Magyarországon! Ha nem megyek el, azt üzenem, hogy egy passzív elszenvedője vagyok és az is akarok lenni mindennek, ami Magyarországon és Magyarországgal történik, beleértve ezt az elmebeteg népszavazást is.



Marad tehát a negyedik út, ami egyben az EGYETLEN TISZTESSÉGES VÁLASZ:


4. Elmegyek, beikszelem az igent is és a nemet is, és alá szépen, gyöngybetűkkel felírom, hogy:


"KEDVES ORBÁN, KEDVES FIDESZ, A JÓ K...RVA ÉDESANYÁTOKAT VEGYÉTEK F..SZRA ILYEN KRETÉN, SZÁJBARÁGÓS, PRIMITÍV KÉRDÉSEKKEL, NE ENGEM!"


Én ezt fogom tenni, mert így sem hazaáruló, sem felültethető idióta, sem érdektelen, passzív "nihilista" nem vagyok.


Elmegyek és ÜZENEK ORBÁNNAK, HOGY Ő IS ÉRTSE: NEM NÉZHET HÜLYÉNEK MINDENKIT!


Ezért fogok ÉRVÉNYTELENÜL szavazni!!!

2016. szept. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
A 22.es kommentelő előtt emelem a kalapom,végre valaki,aki érti miről szól az egész és a következményekkrl is tisztàban van, nem vagyok se fideszes,màs se,de szivesen elmegyek érvénytelent szavazni,és írok én is üzenetet neki.
2016. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
9%

22es: szomorú ha így látod,de ez nem Orbánról szól.

Kiváncsi lennék a véleményedre,amikor neadjisten a te hozzátartozóiddal történik valami.

Szánalmas hozzáállás,hogy te most majd jól kicseszel Orbánnal.

Magaddal cseszel ki te retardált.

2016. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

# 24-es:


22-es vagyok, és továbbra is fenntartom, amit írtam. A népszavazás Orbánról szól, nem a kvótáról. Méghozzá két nagyon fontos okból is:


1. Orbán ezt a népszavazási kérdést, amely nem a menekültkvótáról, hanem általánosságban meghatározott kényszerbetelepítésekről szól, a saját tetszése szerint akarja felhasználni, akkor is, ha nincs konkrét közjogi következménye!

Nem ártana követned a megszólalásait, nyilatkozatait, mert akkor tudnád, hogy ő maga is így gondolja ezt. A saját szájával nyilatkozta, hogy a népszavazásnak nincs közjogi következménye, DE neki személy szerint jól jön, mert felhasználhatja Brüsszelben, különböző tárgyalásokon, alkudozásokon. Ezt nem én mondtam, ő mondta, hogy ez a haszna.


Csakhogy ERRE NEM HATALMAZTA FEL SENKI, mert ez nincs a kérdésbe foglalva. Az egy külön népszavazás tárgya lenne, hogy:


"Egyetért-e ön azzal, hogy a "kvótanépszavazásnak" álcázott álnépszavazást, annak érvényessége, eredményessége és a kormánypártok számára kedvező kimenetele esetén, amennyiben nem is lesz közvetlen közjogi következménye, Orbán Viktor tetszése szerint felhasználhassa, bármilyen céllal, bármilyen értelemben, tetszése szerint választott brüsszeli tárgyalások és alkudozások során? Igen / Nem"


Ilyen népszavazási kérdés azonban nincsen. Akkor viszont ki hatalmazza fel Orbánt, hogy belátása szerint arra használja a népszvazást, amire akarja?


2. A második, és még az előbbinél is súlyosabb ÁTVERÉS, hogy Orbán egy ÁLNÉPSZAVAZÁST szervez, ami által ŐGY TESZ, mintha a nép kezébe adná a döntést, holott éppenséggel ezáltal is KIVESZI A NÉP KEZÉBŐL, és a sajátjába helyezi.


Orbán NEM AZT KÉRDEZI, HOGY EGYETÉRTÜNK-E A MIGRÁNSOK BETELEPÍTÉSÉVEL VAGY SEM, HANEM AZT, HOGY SZERINTÜNK ERRŐL DÖNTHESSEN-E AZ EU, VAGY KIZÁRÓLAG Ő (a parlament által).


Ezt kérdezi, nem azt, hogy mi a véleményünk a kérdésről. Ezt ráadásul olyan primitív, mindenkit idiótának néző, bárgyú álkérdéssel kérdezi, amire nem is lehet más választ adni, mint azt, hogy: "PERSZE, FELSÉG, DÖNTSD EL TE MAGAD!"


Miért nem azt kérdezi, hogy lehessen-e NÉPSZAVAZÁS nélkül betelepíteni embereket? Vagy hogy ne kerülgessük a forró kását, miért nem kérdez rá egyből a most konkrétan aktuális lényegre: hogy egyetértünk-e azzal, hogy annak a konkrétan 1200 embernek a menekültkérelmét Magyarországon bírálják el, illetve azzal, hogy az elbírálás ideje alatt átmeneti, pozitív elbírálás esetén pedig átmeneti vagy végleges otthont adjunk nekik (aszerint, hogy menekültstátust, oltalmazotti státust, menedékes státust vagy befogadotti státust kapnak)???


MIÉRT NEM EZT KÉRDEZI?!


Hogy mondhatod, hogy ez a népszavazás NEM ORBÁNRÓL SZÓL, amikor a kérdést magyar nyelvre lefordítva annyit jelent: ÖN SZERINT KI DÖNTSÖN, ORBÁN VIKTOR VAGY AZ EU?


Slussz-passz! Olyan opció nincsen, hogy "A NÉP", egy népszavazás, sőt, a véleményünket sem kéri ki Orbán a konkrét esetről.

MERT EGYSZERŰEN NEM ÉRDEKLI!


Írat egy álkérdést, amire nem is lehet igennel szavazni (mert azzal arra szavazol, hogy örök időkre, bármikor, bárhány idegen állampolgárt, akár menekült, akár nem az, kedve szerint idetelepíthessen az EU, akaratunk ellenére is), és ami kizárólag arról szól, hogy az ORBÁN VIKTOR uralta országgyűlés dönthessen, akár az EU, de akár a NÉP akarata ellenére is bármilyen betelepítési ügyben, bármikor, az idők végezetéig. És ami még súlyosabb: ezt fel is használhassa bármilyen cél érdekében (amire még ez a bugyutta kérdés sem ad felhatalmazást)!!!


EZ A VÁLASZTÓK HÜLYÉNEK, IDIÓTÁNAK NÉZÉSE, LEBECSÜLÉSE! Ha már kérdez, miért nem a MI véleményünkre kíváncsi, miért csak arra, hogy szerintünk ő vagy Juncker dönthessen a fejünk fölött?


Ezzel a kérdéssel így, ahogy van, ebben a formában HÜLYÉNEK NÉZ MINKET!

2016. szept. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!