Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Úgy érzem hogy át lettem...

Úgy érzem hogy át lettem vágva? (kell a kérdőjel) A Jobbik is csak hazudozik?

Figyelt kérdés

Tegnap este néztem a házon kívül ahol a Kazincbarcikai Jobbikos képviselő is megszólalt.Nem tudom néztétek-e de ahogy a képviselőjelölt beszélt az kicsit undorító volt.

Konkrétan a gárda ruháról volt szó ....ő azt m,ondta h abba fog bemenni ha nyer.Mire a riporter rávágta h az be van tíltva erre a képviselő h őt nem érdekli abba megy be.

Mire a riporter:A képviselők hozzák a törvényeket és nekik kéne ezt betertatni az emberekkel.

Mire a képviselő:Igen tudom de akkor is abba megyek be kibírom az 50ezres büntit.

Na most engem(jobbikos vagyok...voltam?)pont azzal nyert meg a jobbik h kimondták az igazat és h a bünhődhessen mindenki ne legyen mentelmi jog stb.....

De ezzel a tegnapi nyilatkozat után úgy érzem h át lettem verve.....

És mivel K.Barcikán lesz 2. forduló.........a Jobbik elvesztett minimum 1 szavazatot de aki látta a műsort és haonlan gondolkodik mint én akkor lehet h többet is.

Ők jönnek azzal h ez nagyon nem jó ami itt van...meg sincs választva de már felrúgja a törvényeket.

Most a gárdáról nem foglalok állást....de törvényileg be van tíltva...kb. úgfy mint mondjuk a fű... a fűvelkapcsolatban sem foglalnék most állást.

Ez most olyan kicsit bort iszik vizet prédikál dolog.Vagy nem?


2010. ápr. 23. 10:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gyenge jellem, hanem gondolkodik.

Ellentétben veletek, akik még egy szimpla szöveget sem tudtok sokszor értelmezni. Primtívek társasága...

Ha nektek azt mondaná a jobbik, hogy ugorjatok be a kútba, majd áldozzátok fel a családtagotokat Vona Gáborért, a jobbikosok 90%-a megtenné. Ennyit rólatok. :)



Nem nem barátom! A Jobbik világosan beszél.

Pontosan a Fidesz kéri hogy ugordjatok fejes vakon a nemzetközi nagytőke légüres terébe.

2010. ápr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem tudom. Az a "törvény" nem jó és kiállni valamiért (valami ellen), viszont becsületes. Azt mondta idézem a kérdésedből:

"abba fog bemenni ha nyer" és "akkor is abba megyek be kibírom az 50ezres büntit"

Tehát, ha megválasztják sem bújik a mentelmi joga mögé, hanem kifizeti a bírságot.

2010. ápr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

mentelmi jog: megvéd a büntetőeljárásoktól


mit mondott a jobbikos? hogy kifizeti az 50 ezret, tehát nem veszi igénybe ezt a jogát. mi a probléma?


egyébként meg sztem te sose voltál jobbikos,erre a mondatra hivatkozva:


Ők jönnek azzal h ez nagyon nem jó ami itt van...meg sincs választva de már felrúgja a törvényeket.

2010. ápr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
61%

Hát a törvény az,hogy nincs betiltva a gárdaruha.

Amennyiben valaki felveszi nem vét a törvény ellen.

Kivéve ha csoprtosan hordják és vezényszavak is elhangzanak...jó lenne ismerni a bírósági ítéleteket,mielött véleményt mond valaki...

2010. ápr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
69%

72 és 38 %-os?

Ti hol éltek?

A jobbik nem akarta kihozni Budaházyt,ha ezt akarta volna,akkor indította volna képviselőjelöltként,vagy ha fű alatt akarta volna,akkor nem NOvák Elődöt jelöli uazon a területen.

Így Budaházynak esélye sem volt,mert jobbikos nem adta neki a kopogtatót.

Már megint olyanról beszéltek,amiről gőzötök sincs.

Szidjátok a jobbikot,mert ki van adva,de hogy mi a valóság,annak már nem néztek utánna....

2010. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy mi alapján tiltanak be egy ruházatot? Ez nem alkotmányellenes? Ízlésterror.


Ha a jó, igazságos és pártatlan bíróság azt mondja, hogy mostantól nem vehetsz fel alsógatyát, akkor nem fogsz felvenni? ilyen nem létezik. Jah és ha már tényleg a "törvényeknél" járunk, az új magyar gárda ruházata nincs betiltva. Innestől értelmetlen emiatt bőgni...

2010. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Úgy látom, kezdi megérteni a kérdező, hogy a jobbik egy gátlástalan és cinikus párt. Mivel emellé még buták is, több magas labdát adnak fel, mint a többi párt.
2010. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

ekkora baromságot, a z rtl-klub elfogult :D persze és a jobbikos képviselőbe is nyilatkozata alatt meg lett bűvölve :D

Az a baj, ha valamit nem szabad nem kell megtenni.

Ennyi erővel elsikkaszt negyvenmilliárdot, mert kifizeti majd a 10-20 millás büntit.

igen...védjétek még.

2010. ápr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

17.24:miért is gátlástalan?Mert olyant akarnak csinálni,ami nem törvényellenes?

Ennyi erővel kérdezhette volna azt a riporter,hogy lakott területen 40-nel megy-e a kocsijával,mert az a törvény(szerinte)

Nyugodtan vehet fel bárki gárdamellényt,horgászmellényt,láthatóságimellényt,úszómellényt mert egyiket se tiltja a törvény!

2010. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!