Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Úgy érzem hogy át lettem...

Úgy érzem hogy át lettem vágva? (kell a kérdőjel) A Jobbik is csak hazudozik?

Figyelt kérdés

Tegnap este néztem a házon kívül ahol a Kazincbarcikai Jobbikos képviselő is megszólalt.Nem tudom néztétek-e de ahogy a képviselőjelölt beszélt az kicsit undorító volt.

Konkrétan a gárda ruháról volt szó ....ő azt m,ondta h abba fog bemenni ha nyer.Mire a riporter rávágta h az be van tíltva erre a képviselő h őt nem érdekli abba megy be.

Mire a riporter:A képviselők hozzák a törvényeket és nekik kéne ezt betertatni az emberekkel.

Mire a képviselő:Igen tudom de akkor is abba megyek be kibírom az 50ezres büntit.

Na most engem(jobbikos vagyok...voltam?)pont azzal nyert meg a jobbik h kimondták az igazat és h a bünhődhessen mindenki ne legyen mentelmi jog stb.....

De ezzel a tegnapi nyilatkozat után úgy érzem h át lettem verve.....

És mivel K.Barcikán lesz 2. forduló.........a Jobbik elvesztett minimum 1 szavazatot de aki látta a műsort és haonlan gondolkodik mint én akkor lehet h többet is.

Ők jönnek azzal h ez nagyon nem jó ami itt van...meg sincs választva de már felrúgja a törvényeket.

Most a gárdáról nem foglalok állást....de törvényileg be van tíltva...kb. úgfy mint mondjuk a fű... a fűvelkapcsolatban sem foglalnék most állást.

Ez most olyan kicsit bort iszik vizet prédikál dolog.Vagy nem?


2010. ápr. 23. 10:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
63%

"Tegnap este néztem a házon kívül"

ez már itt sántít. aki tényleg jobbikos, az tudja, hogy az rtl klub egyoldalú. te nem vagy jobbikos szerintem. ha pedig az voltál, akkor gyenge jellem.


Azért sem lehetsz jobbikos, mert ők tudják, hogy a magyar gárda nem betiltva van, hanem feloszlatták, de megalakult az ÚJ MAGYAR GÁRDA, az pedig törvényesen működik, sőt törvényes legális egyenruhájuk is van.


ezenkívül ha téged nem rendít meg az a tény, hogy egy ruha miatt a rendőrök előállítanak, akkor gond van veled.


feltételezem ha betiltanák a fekete pólót, akkor te bégetve nem vennéd fel soha többet, mert a törvény jó és igazságos.

2010. ápr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
48%

mellesleg amit leírtál az nem bizonyítja, hogy a jobbik hazudozik. a képviselő egyik ígért cselekedete sem halad a párt mondanivalójával szemben.


a gárda mellett mindegyikük kiállt idáig is és valszeg ki is fog.

2010. ápr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap láttad Fábry-t is? Fekete mellényben, sőt talpig gárda ruhában volt. Elég durva mi? Miért ne viselhetne bárki fekete mellényt?

Be lesz tiltva a fekete mellény gyártása is, szánalmas.xDD


Azért jó, hogy a Fidesznek sincs jobb dolga az országgal, mint hogy a fekete mellény jogszerűségét vizsgáltatja.

2010. ápr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%

"kibírom az 50ezres büntit. "

Tehát NEM akar a mentelmi jogával élni...

2010. ápr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
22%

Én is kiábrándultam már rég a jobbikból.

Én tag voltam, közel egy évig. Ami ott ment, az valami elképesztő.

Igen, szó szerint Bort isznak és vizet prédikálnak...

2010. ápr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
16%

"Tehát NEM akar a mentelmi jogával élni..."


Csak szimplán nem ismeri a mentelmi jogról szóló törvényt.

2010. ápr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nem itt az a lényeg hogy a képviselőjelölt konkrétan azt mondta h szarik a törényre.Csak ezt kicsit burkoltabb formában.De ha visszaqnézitek az rtl.most-on akkor tí is látni fogjátok ill. hallani.

Az meg h igazi jobbikos....nos lehet nem vagyok az de rájuk szavztam.Szóval ha rájuk szavazok akkor csak az vagyok.Mert gondolom az én szavazatom is számít.

2010. ápr. 23. 10:19
 8/29 anonim ***** válasza:
28%

Csak egy hozzáfűzésem lenne az előttem szólóhoz.

A terrorizmussal vádolt Budaházy Györgyöt a jobbik a mentelmi joggal akarta kihozni, amit a párt elvileg meg akart szüntetni... és ha a bűnözésről van szó, legyen az akármilyen bűntett, az illető sittre való, míg ki nem derül az ellenkezője. És ők mondták azt is, hogy aki bűnös az bűnhődjön. Akkor ez rájuk nem vonatkozik?


A kérdezőhöz a válaszom igen /Ózd/. L.

2010. ápr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Nah, de mit szólsz Fábry gárdaruhájához? XD
2010. ápr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
29%

"ez már itt sántít. aki tényleg jobbikos, az tudja, hogy az rtl klub egyoldalú. te nem vagy jobbikos szerintem. ha pedig az voltál, akkor gyenge jellem. "


Tudja. :D:D

Te okos. Nézd már meg a házon kívült. Abba a jobbikos képviselőjelölt nyilatkozott, te ütődött. :D

Biztosan az is csak koholmány, valaki beöltözött jobbikos képviselőjelölten. ÁÁ sírok. :D

2010. ápr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!