Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megfigyeltem, hogy a sok "nem...

Megfigyeltem, hogy a sok "nem jobbikos" szinte csak azzal tud kérkedni, hogy neki van munkája?

Figyelt kérdés

Furcsa, én jobbikos vagyok, és nem szoktam ezzel játszani az agyam. Van munkám, okés és? Ez a minimum minimumja. Ez alap. Most ezzel kéne nekem is felvágni, hogy "nekem van munkám"?


aki csak ezzel tud kérkedni, azt nagyon sajnálom. Olyan szinte mintha azzal kérkednék, hogy "nekem van segglyukam"...


2010. ápr. 23. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Mi a kérdés? Én nem találtam meg.
2010. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Gondolom az, hogy szerinted így van-e?


Én még nem vettem észre.

Sok jobbikos meg szinte csak azzal tud kérkedni, hogy ők nem néznek tv2-t és rtl-t, és nem mosták ki az agyukat.


Érdekes lenne tudni, hogy akik nem néznek rtl-t és tv2-t, vagy egyáltalán tv-t azoknak hány százaléka jobbikos.

2010. ápr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez a "kérdező" megfigyelése, amit én nem vitatok. ő ezt figyelte meg, rendben. Én nem, de nem is figyeltem erre annyira. :D


Talán ez a rész tekinthető kérdésnek: "Most ezzel kéne nekem is felvágni, hogy "nekem van munkám"?"


Akkor a válasz egyértelmű: NEM. :P

2010. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azok nem tudom mire fel képzelik azt, hogy egy jobbikosnak nem lehet munkája...

Én is jobbikos szimpatizáns vagyok, nekem is van munkám. És akkor mi van? Nem vagyok ingyenélő. Nem úgy mint a sok tádé aki Orsósra szavaz a segély reményében...

2010. ápr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen erről van szó, hogy olyan dolgokkal akarnak felvágni amivel ép eszű ember nem vág fel.
2010. ápr. 23. 10:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez a tádé szó honnan jött?

Nagyon tetszik:).

2010. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Olyan szinte mintha azzal kérkednék, hogy "nekem van segglyukam"..."


Ma Magyarországon az emberek 100%-ának van segglyuka, míg 40% dolgozik. Tehát nem olyan.


Amúgy a jobbikosok nagy része olyan ember, aki még sohasem dolgozott, ennek megfelelően nulla érzéke van a gyakorlathoz, nem tudja, hogyan működik az ország vagy a gazdaság.

2010. ápr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Amúgy a jobbikosok nagy része olyan ember, aki még sohasem dolgozott, ennek megfelelően nulla érzéke van a gyakorlathoz, nem tudja, hogyan működik az ország vagy a gazdaság."


sorolj fel nekem kérlek kb 400.000 jobbikost aki fiatal nem dolgozott, stb. és akkor beszélhetünk tovább.

2010. ápr. 23. 17:14
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 17:14


Saját komolytalanságod és demagógiád miatt most szégyellnéd magad, mármint ha képes lennél rá.

2010. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!