Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikosok ezt tényleg nem...

A Jobbikosok ezt tényleg nem látják?

Figyelt kérdés
A Jobbikosok azt hiszik, hogy a 17% voksoló kinyílt szemű emberekből állt? Évekkel ezelőtt tudni lehetett, hogy egy cigány/zsidó ellenes párt helyből 10%-ról indul majd. Főleg a cigánylakta területeken. 7%-t meg még az LMP is összeszedett. Másrészről tényleg komolyan érdekelne, hogy a Jobbik miért ment neki a Fidesznek pár héttel a választás előtt? Előtte csöndben voltak, nem piszkálták különösebben egymást. Mi volt az ok? Megéhezett a Jobbik? Ha pedig így volt, akkor miért nem abból a 70%-ból akart választókat toborozni, akik nem a Fideszre szavaznak? (remélem nem kell elmagyarázni miért 70%-ról beszélek) Miért a Fidesz szavazóira fájt a foguk, és ezek után miért csodálkoznak, hogy még az MSZP is elverte őket?
2010. ápr. 23. 05:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
Engem leginkább a földpolitikája érintett meg és a multi ellenessége. No nem mintha a cigány beltenyészet nem zavarna..
2010. ápr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Ugynézki te is csak egy oldalról nézed a dolgokat! Ha nemtünt volna fel akkor elég keményen megy most is a lejáratokampány a Jobbik ellen a médiában, talán nem azért szólaltak fel?!?! Ezután is menni fog, mert leszállt a narancs köd az országra, és hát orbániában eljön a Kánaán, mi?! szánalom a fidesz....
2010. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja! Sztem is (előttem írónak).

Azt nem tudom mit látnak és mit akarnak látni a jobbikosok, de az tuti, h nem lesz adócsökkentés idén. Minden választáskor és kormányváltáskor az a válasz: ...sajnos az előző kormány miatt...

Viszont volt lent itt Ózdon OV (érdekes, hogy csak 12 év múlva, mikor veszély fenyegeti királyságát - 2/3ad - ), beszélt a cigánykérdésről és a cigány bűnözésről is amit így szó szerint mondott és nem romát, hanem cigányt mondott.

Bár ígérni én is tudnék tortát kolbásszal.

Amit észrevettem a beszédében, az az volt, hogy ha Ózd nem a fidesz jelöltjére szavaz, akkor nem sok jóra számíthat. De ezt csak a szavak mögül lehetett kivenni, mert "szépen" körbeírta. L.

2010. ápr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
Jx
2010. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Először is, először a Jobbik esett neki a Fidesznek. Napról napra, hétről hétre követtem a politikát. A Jobbik, mikor megneszelte, hogy akár győzelem is lehet a dologból, rögtön vérszemet kapott, és az addig alig csak böködött Fidesznek keményen neki esett. Aztán most jön a sírás rívás, hogy a Fidesz ellehetetleníti a Jobbik médiabeli szereplését. Aki ezt nem látja, az nagyon nagyon vak.


Kettő. A Jobbik pontosan azért csúszott le az MSZP alá is, mert HAZUDOTT! Nem igaz, hogy a Fidesz rosszul kormányzott, ez egyszerűen hazugság. Nem igaz, hogy Orbán Viktor egy senkiházi. Eu szinten is elismert politikus volt már akkor is, amikor még Vona is itta a szavait, és még akkor is az lesz, amikor Vonán, meg Krisztinán rég csak mosolyogni fogunk (lásd pl Ibolykánk, vagy Bokros). A Fidesz 16 éve folyamatosan 30 % körül, vagy a felett van, Orbán Viktor vezetésével. Meglátjuk Vona karrierje milyen életű lesz. Gyurcsányt is egy lapon említették Orbánnal, aztán mi lett belőle...


Három. Mi a baj a nagytőkével? Már azzal sem értek feltétlenül egyet, hogy a TEsco és társai csak ártanak az országnak. De zavarjuk ki a faszra a Suzuki, Audi, stb gyárat is? Az is nagytőke, az is multi. Arról nem is beszélve, hogy a Jobbik által diktált szabályokkal kitörölhetnénk a segünket, mert nincs az az autógy, vagy bármi más gyár, ami ide települne. Vagy ha már itt tartunk, tegyünk utcára több ezer embert, akiket kirakna pl a Tesco? Miért zavarja a Jobbikot a multi cég? Kinek lenne jó, ha nem lenne? Megfelelő szabályozással, normális adóztatással nagyon szépen együtt lehetne működni velük. Ha a magyar termelő áruját árulnák, határidőre kifizetve, szted az őstermelőt érdekelné ki veszi meg? Egyedül mi szívjuk meg kereskedők, de nekünk eddig sem volt jobb, tök mindegy. Szóval ez a program úgy ahogy van, marhaság. Egy 10 milliós ország nem engedheti meg magának, hogy rossz legyen a kapcsolata a nagytőkével, a multikkal, és úgy általában. Már csak a földrajzi elhelyezkedésünk miatt sem. Így is szopatnak minket agyba főbe, mit kapnánk akkor ha még rebelliskednénk is a nagy nemzeti öntudatunkba belevakulva. Majd Krisztina biztos jól megcsapkodná az asztalt. A marhája...

2010. ápr. 23. 13:17
 16/16 anonim ***** válasza:
18%
Kedves Jobbikosok ? Miért kell zsidózni esetleg valami problémátok van velük ?
2010. ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!